• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Gündoğdu, Türkiye’yi Artık Bu Milletin Evlatları Yönetecek

Gündoğdu, Türkiye’yi Artık Bu Milletin Evlatları Yönetecek

Referanduma kısa bir süre kala çalışmalarına Altınordu’da devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ilçe sakinlerini ziyaret etti. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ilçe başkanı İbrahim Hekim ile birlikte Altınordu sokaklarına referandum çalışmalarını sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, anayasa değişikliğindeki maddeleri anlatarak 16 Nisan’da “Evet” oyu istedi. Altınordu Merkez’de esnafları ziyaret […]

Referanduma kısa bir süre kala çalışmalarına Altınordu’da devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ilçe sakinlerini ziyaret etti.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ilçe başkanı İbrahim Hekim ile birlikte Altınordu sokaklarına referandum çalışmalarını sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, anayasa değişikliğindeki maddeleri anlatarak 16 Nisan’da “Evet” oyu istedi.
Altınordu Merkez’de esnafları ziyaret eden Metin Gündoğdu, çalışmalarına ara vererek Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’ın kayınpederi Fehmi Ergül’ün cenaze törenine katıldı. Ardından ilçe sakinlerini ziyaret etmeye devam eden Gündoğdu, Ordu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve beraberindeki heyet ile, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti. Bakan Kılıç ile Ordu Karşıyaka Spor Tesisleri ile Ordu Gençlik Merkezi ve Durugöl Spor Tesisleri’ni inceleyen Gündoğdu, Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkındaki konferansa katıldı. Gece saatlerinde ise Zafer ve Topluca Mahallelerinde yaşayanlarla bir araya gelerek referandumun önemini anlattı.
Gündoğdu “16 Nisan’daki Evet sıradan bir Evet değildir. Sandığa öyle bir evet damgası vurmalıyız ki Avrupa’daki şer odakları duymalı. Bu ülkeyi daha güçlü kılabilmek için, yarınlarını garanti altına alabilmek için Evet demeliyiz. Bizim mücadelemiz Türkiye’nin yeniden dünyaya nizam veren bir ülke olması içindir. Bundan sona bu ülkeyi yerli ve milli liderler yönetecek. Türkiye, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ayakları yere basan, dış güçlerin müdahale edemediği, kendi evlatlarının yönettiği bir ülke olacak. Ordulu kardeşlerimiz de bu değişime destek oluyorlar.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır