• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Başkan Engin Tekintaş’tan Polislere Sürpriz Ziyaret

Başkan Engin Tekintaş’tan Polislere Sürpriz Ziyaret

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle ilçede bulunan güvenlik noktalarında ki emniyet mensupalarını ziyaret ederek bu önemli haftalarını kutladı. Ziyarette emniyet mensuplarına tatlı ikram eden Başkan Engin Tekintaş ” Milletimizin huzur ve güvenini sağlayan emniyet mensuplarının sadece bugün değil; her zaman yanlarında olduklarını” söyledi. Başkan Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada ” Ülkemizin […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle ilçede bulunan güvenlik noktalarında ki emniyet mensupalarını ziyaret ederek bu önemli haftalarını kutladı.
Ziyarette emniyet mensuplarına tatlı ikram eden Başkan Engin Tekintaş ” Milletimizin huzur ve güvenini sağlayan emniyet mensuplarının sadece bugün değil; her zaman yanlarında olduklarını” söyledi.
Başkan Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada ” Ülkemizin geleceği için bizlerin huzur ve güvenliği için şehit olmuş yada gazi olmuş tüm emniyet mensuplarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri kapsamında Altınordu Belediyesi olarak bizlerde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Bu etkinliklerimizden bir tanesi de ilçemizde güvenlik noktalarında görev yapan emniyet mensuplarımızı ziyaret etmek ve onların bu önemli günlerinde yanlarında olmaktır. Her zaman dayanışma içerisinde olmamız gerekiyor. Ülke ancak güvenliği varsa, huzuru varsa sınırları korunuyorsa, güçlü bir millet olarak da geleceğini inşa etmeye devam ediyorsa birlikte daha sıkı olarak yoluna devam ediyor demektir.Bağımsız bir bir millet olarak bugüne kadar bağımsızlığımızı korumaya devam ettik, Bundan sonra da  bu ülkenin bağımsızlığını birilerinin müdahale etmesine emniyet teşkilatımız sayesinde asla söz konusu olmayacaktır.Bu vesileyle emniyet teşkilatımızın polis haftasını bir kez daha tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum”şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır