• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Yeni Vali Seddar Yavuz’dan Ordululara İlk Mesaj!

Yeni Vali Seddar Yavuz’dan Ordululara İlk Mesaj!

Ordu Valiliği görevine atanan Muş valisi Seddar Yavuz’un Ordu için ilk değerlendirmesi ‘Karadeniz’in incisi’ oldu. Vali Yavuz, “Karadeniz’in incisi Ordu’da da aynı anlayış ve fedakarlıkla çalışarak ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim” dedi. Muşlulara bir veda mesajı yayınlayan Vali yavuz şu görüşlere yer verdi; Muş Valiliğinden Ordu Valiliğine Atanmam Nedeniyle […]

Ordu Valiliği görevine atanan Muş valisi Seddar Yavuz’un Ordu için ilk değerlendirmesi ‘Karadeniz’in incisi’ oldu. Vali Yavuz, “Karadeniz’in incisi Ordu’da da aynı anlayış ve fedakarlıkla çalışarak ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim” dedi.

Muşlulara bir veda mesajı yayınlayan Vali yavuz şu görüşlere yer verdi;

Muş Valiliğinden Ordu Valiliğine Atanmam Nedeniyle Sizlere Arz-ı Veda Ediyorum.

Göklerinde Merhum Sultan Alparslan’ın ve Kutlu Askerlerinin Ruhaniyetinin Dolaştığı bu Kadim Şehirde Kahraman Muşluların Hizmetinde Olmaktan Büyük bir Onur Duyduğumu İfade Etmek İstiyorum.

Malazgirt Zaferi ve Toplumsal Sözleşmesi Sayesinde Anadolu’da bir Selçuklu,bir Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kurabildik. Bu topraklar şüheda koruması altındadır. Bu nedenle mübarek ve kutsaldır.

Muş’ta valilik yapmak, Türkiye Cumhuriyeti Devletini temsil etmek ve kahraman insanların Hizmetinde bulunmak Şerefini Bahşeden Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a , Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’a , İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya, Bakanlar Kurulu Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Muş’ta görev yaptığım süre içinde; Aklımı, yeteneklerimi ve kamu kaynaklarını maksimum düzeyde halkımızın yararına kullanmak için gayret gösterdim. Hizmet ve yatırımların gerçekleşmesinde ortak akıl ve birlikte yönetim anlayışını hakim kılma gayreti içinde olduk.

Çalışmalarımızda bize destek veren ildeki tüm kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına, Milletvekilimize, Kaymakam ve Vali Yardımcılarına, Belediye Başkanlarına, İl Müdürlerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarına, İl genel meclisi ve Belediye meclisi üyelerine, Siyasi Parti Temsilcilerine, Muhtarlarımıza ve Basın Mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Muş’tan ayrılırken gönlümüzün ve kapımızın Sizlere sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sevinçlerinizle mutlu olacak , üzüntülerinizle Kederleneceğim.

Karadeniz’in incisi Ordu’da da aynı anlayış ve fedakarlıkla çalışarak ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim.

Bu duygularla hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum.

Allah’a Emanet Olun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır