• DOLAR
  %0,43
 • EURO
  %0,68
 • ALTIN
  %0,46
 • BIST
  %-1,18
GENÇLERİN FİZİKSEL AKTİVİTELERİ ARTACAK VE EKİP RUHU GÜÇLENECEK

GENÇLERİN FİZİKSEL AKTİVİTELERİ ARTACAK VE EKİP RUHU GÜÇLENECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından mavi bayraklı Akyazı sahilinde, çocukların fiziksel aktivitelerini artırmanın yanı sıra ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla “Kumsal Yarış Parkuru” kuruldu. HER BİR PARKURDA 9 OYUN BULUNUYOR Yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkânı sunmak ve onların ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla Akyazı kumsalına kurulan parkur hizmete sunuldu. Sahilde yaklaşık 450 metrekarelik alana kurulan yarış […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından mavi bayraklı Akyazı sahilinde, çocukların fiziksel aktivitelerini artırmanın yanı sıra ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla “Kumsal Yarış Parkuru” kuruldu.
HER BİR PARKURDA 9 OYUN BULUNUYOR
Yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkânı sunmak ve onların ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla Akyazı kumsalına kurulan parkur hizmete sunuldu. Sahilde yaklaşık 450 metrekarelik alana kurulan yarış parkurunda tüp geçit, labirent, lastik tekerlekler, tırmanma, barfiks, sürünme, denge ve puzzle olmak üzere 9 oyun bulunuyor.
PUZZLEYİ İLK TAMAMLAYAN YARIŞMACI BAŞARILI OLACAK
Kumsal yarış parkurunda başarılı olmak için sırasıyla bayrak parkuru, içerisinden geçilecek aktivite grubu, labirent masa, lastik tekerleklerden oluşan parkur, ahşap tırmanma parkuru, barfiks parkuru, sürünme parkuru ve denge parkurundan geçmek geriyor. Parkurun sonunda ise 8×5 harf kapasitesine sahip puzzlede Ordu Büyükşehir Belediyesi yazısını oluşturan ilk yarışmacının bitiş noktasındaki bayrağa ulaşması gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır