Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Yediyıldız, Hizmet Etmeninin Sorumluluğu İle Yola Çıktık

Yediyıldız, Hizmet Etmeninin Sorumluluğu İle Yola Çıktık
  • GENEL / SİYASET
  • 11 Haziran 2018
  • Yediyıldız, Hizmet Etmeninin Sorumluluğu İle Yola Çıktık için yorumlar kapalı
  • 420 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Gölköy, Kabataş ve Aybastı’da seçim çalışması gerçekleştirdi. Gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Yediyıldız vatandaşlardan destek istedi.

24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti’de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Şenel Yediyıldız’da ilçe ilçe, mahalle mahalle gezilerini sürdürüyor. Programları çerçevesinde gün içerisinde birçok ilçeyi ziyaret eden Yediyıldız’ın ilk durağı Gölköy ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi oldu. Burada vatandaşlarla ve Pazar esnafı ile bir araya gelen Yediyıldız, daha sonra Kabataş ilçesine geçti. Burada da hemşehrileri ile buluşan Milletvekili Adayı Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Alankent Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı.

“24 HAZİRAN SEÇİMLERİ MİLLETİN İRADESİNİ ELİNE ALMA SEÇİMİ”

Gerçekleştirilen iftar programında vatandaşlara hitap eden AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, 24 Haziran seçimlerinin milletin iradesini eline alma seçimi olduğunu ifade etti. Millete hizmet etmek için yola çıktıklarını aktaran Yediyıldız, “Ordu’ya hizmet için çıktığımız bu yolda hep birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Çıktığımız bu kutlu yolda bize bu görevi veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletmek için kapı kapı gezmeye devam ediyoruz. Çok önemli siyasi bir süreçten geçiyoruz. Memleket bir seçime gidiyor. Bu seçim millet için çok önemli bir seçim, bu seçim milletin kendi iradesine hakim olma seçimi, bu seçim milletin iradesini eline alma seçimidir. Türkiye bir kabuk değiştiriyor, Türkiye Cumhurbaşkanlığı sistemine dönüyor ve millet olarak 24 Haziran’dan sonra kendi sistemine geçecek. Şimdiye kadar kendi sistemimize hakim olamadık, kendimize hakim olamadık. Çok partili hayata geçtikten sonraki süreçte hükümetlerin ömrü ortalama 19 ay olmuş. Hangi hükümet 19 ayda icraat yapabilir, hizmete başlamadan hükümeti devretmişler. Şimdi böyle bir şey yok hizmetler artarak devam ediyor. 24 Haziran’dan sonra millet iradesini eline alacak, artık bundan sonra diyecek ki ‘ben 5 yılda bir seçim yapacağım’ kimse bana dışarıdan müdehale edemeyecek ve seçimlerle oynayamayacak” dedi.

“HİZMET ETMENİN SORUMLULUĞU İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Ordu’nun AK Parti hükümetleri ile çok önemli bir gelişme yaşadığının altını çizen AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Yediyıldız, “Ordu’da AK Parti hükümetleri döneminde her yerde her köşede güzel işler yapılmış ve yapılmaya devam ediyor. 24 Haziran’da istikrarın devamı ve memleketin çok daha ileriye gitmesi için millet kararını verecek. Biz bir ve beraberiz. Hizmet etmenin sorumluluğu ile yola çıktık ve doğrultuda yoluma devam ediyoruz” diye konuştu.

İftar programının ardından Aybastı ilçesine geçen Yediyıldız, burada vatandaşlarla buluştu. Yediyıldız’ın ilçe ziyaretleri Kabataş ilçesinde yapılan sahur ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: