Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Taşcı, Belediye Başkanlarını ve Teşkilatları Ankara Bürokrasisi İle Buluşturdu

Taşcı, Belediye Başkanlarını ve Teşkilatları Ankara Bürokrasisi İle Buluşturdu
  • GENEL / SİYASET
  • 24 Mayıs 2017
  • Taşcı, Belediye Başkanlarını ve Teşkilatları Ankara Bürokrasisi İle Buluşturdu için yorumlar kapalı
  • 259 KEZ OKUNDU

Ordu Milletvekili Ergün Taşcı Ak Parti 3. Olağanüstü Kongresi için Ankara’ya giden ilçe belediye başkanları ve teşkilat başkanlarını Ankara bürokrasisi ile buluşturdu. Devam etmekte olan projelerin masaya yatırıldığı ve yeni yatırımların gündeme alındığı görüşmelerin sonrasında bir açıklama yapan milletvekili Taşcı, ‘Partimizin 3. Olağanüstü Kongresi vesilesiyle değerli İlçe Belediye Başkanlarımızı ve teşkilat mensuplarımızı Ankara’da ağırladık. Belediyelerimizce planlanan, yapılması düşünülen proje ve yatırımları uzun uzun konuşma fırsatı bulduk. Yatırımların önündeki engelleri kaldırmak, belediyelerimizin karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak için bakan yardımcılarından daire başkanlarına kadar Ankara’daki bürokratlarımızı tek tek dolaştık, kapılarını aşındırdık.’ dedi.

Önce, Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, İkizce Belediye Başkanı Bahri Söğüt, Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ve teşkilat mensupları ile birlikte bir çok kuruma ziyaret gerçekleştiren Taşçı, daha sonra da Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ile birlikte bakanlık ve genel müdürlükler nezdinde temaslarda bulundu.

Açıklamasında ‘Hamd olsun onlarca konuyu çözüme kavuşturduk, yatırımlar için sözler aldık, yeni projelere ışık tutan görüşmeler yaptık.’ ifadelerine yer veren milletvekili Ergün Taşcı, ‘Başta, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bürokratlarımız olmak üzere, Sosyal Güvenlik Kurumu, Karayolları Genel Müdürlüğü, Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Maden İşleri Genel Müdürlüğü, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’ndaki genel müdür ve daire başkanlarımızı tek tek dolaştık. Her birisi ile çok önemli görüşmelere yaptık. Ben özellikle bizlere göstermiş oldukları ilgi, muhabbet ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı bürokratlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: