• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Altınordu Belediyesi Çocuklar İçin ‘Sanat Atölyesi’ Açılıyor

Altınordu Belediyesi Çocuklar İçin ‘Sanat Atölyesi’ Açılıyor

Altınordu Belediyesi tarafından Taşbaşı mahallesinde restore edilerek çocuklar için Sanat Atölyesi’ne dönüştürülen tarihi bina 25 Mayıs Perşembe günü açılıyor. Ordu’nun tarihi dokusunu yansıtan yapıları restore ederek milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalarla beğeni toplamaya devam ediyor. Bu kapsam da, Taşbaşı mahallesinde iki tarihi binayı restore eden Altınordu Belediyesi, daha sonra bu iki binadan birisini […]

Altınordu Belediyesi tarafından Taşbaşı mahallesinde restore edilerek çocuklar için Sanat Atölyesi’ne dönüştürülen tarihi bina 25 Mayıs Perşembe günü açılıyor.

Ordu’nun tarihi dokusunu yansıtan yapıları restore ederek milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalarla beğeni toplamaya devam ediyor. Bu kapsam da, Taşbaşı mahallesinde iki tarihi binayı restore eden Altınordu Belediyesi, daha sonra bu iki binadan birisini çocukların el becerilerini geliştirmesi için “Sanat Atölyesine” dönüştürdü.

DENEYİMLİ EĞİTMENLER EĞİTİM VERECEK

Hizmete girecek olan ‘Sanat Atölyesi’nde çocukların el becerilerinin geliştirilerek sanata yönelmesi sağlanacak. Sosyal sorumluluk projesi dahilin de hayata geçirilen proje ile çocuklar kendi hayal dünyasında kurduğu tasarımları sanatlarına dönüştürecek. Sanat atölyesinde çocuklar toplamda 1 yıl eğitim görecek ve eğitimler el sanatlarının usta öğretmenleri tarafından takip edilecek. Eğitimlerin sonucunda ise katılım gösteren çocuklara sertifika verilecek.

Altınordu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Sanat Atölyesi’ 25 Mayıs Perşembe günü saat 11.30’da Taşbaşı Mahallesi Menekşe Sokak’ta düzenlenecek olan açılış töreni ile hizmet vermeye başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır