• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Sigarayı Bırakma Gününe OSKİ’den Anlamlı Destek

Sigarayı Bırakma Gününe OSKİ’den Anlamlı Destek

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’ne Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ Genel Müdürlüğünden anlamlı bir destek geldi. Yapılan 1.5 aylık çalışma sonunda 52 personel sigarayı bıraktı. OSKİ personelinin güzel bir jest yaparak iyilik hareketi başlattığını ifade eden Başkan Enver Yılmaz, sigaranın insan vücuduna ciddi zarar verdiğine dikkat çekerek bu iradeyi gösteren personelleri tebrik etti. ÇALIŞMA KENDİNİZ […]

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’ne Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ Genel Müdürlüğünden anlamlı bir destek geldi. Yapılan 1.5 aylık çalışma sonunda 52 personel sigarayı bıraktı.

OSKİ personelinin güzel bir jest yaparak iyilik hareketi başlattığını ifade eden Başkan Enver Yılmaz, sigaranın insan vücuduna ciddi zarar verdiğine dikkat çekerek bu iradeyi gösteren personelleri tebrik etti.

ÇALIŞMA KENDİNİZ İÇİN GÜZEL BİR JEST VE İYİLİK HAREKETİ

“9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü” adı altında tertip edilen etkinliklerin amacının; sigaranın zararları konusunda toplumsal farkındalık oluşturmak olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Sizlerin marifetiyle güzel bir jest ve iyilik hareketi ortaya konuldu. Sigara alışkanlığını bıraktıktan sonra, bu zararlı maddeyi bu zamana kadar neden içtiğinize dair iyi bir sorgulama yapacaksınız. Bedenimizi ve psikolojimizi telafisi olmayan noktalara kadar götüren sigaradan vazgeçmek için önemli bir irade göstermeliyiz. Kendinize iyi bir jest yaptınız. Kurumumuzda gerçekleştirdiğiniz bu çalışma için teşekkür ediyor, bu iradeyi gösterdiğiniz için de kutluyorum” diye konuştu.

52 PERSONEL SİGARAYI BIRAKTI

1.5 aydır OSKİ Genel Müdürlüğünde bir çalışma yaptıklarını söyleyen Genel Müdürü Fatih Yürük, “Daire başkanlarımız ve şube müdürlerimizle görüştük. Sigarayı bırakan ve bırakma niyeti olan arkadaşlarımızdan liste yapmalarını istedik. 52 kişi artık hiç sigara içmeyeceğine dair bize söz verdi. Teknik bir kurum olan OSKİ Genel Müdürlüğü olarak, böyle sosyal bir proje gerçekleştirmeyi ve bir iyilik hareketi yapmayı uygun gördük” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır