• DOLAR
  %0,41
 • EURO
  %0,87
 • ALTIN
  %1,11
 • BIST
  %-1,18
Başkan Şahin Ekonomi Şurası’na Katıldı

Başkan Şahin Ekonomi Şurası’na Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından organize edilen, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurasına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanlarla bir araya geldiler. TOBB’un organize ettiği Türkiye Ekonomi Şurası, M. Rifat Hisarcıklıoğlu’un ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcıları Numan […]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından organize edilen, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurasına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanlarla bir araya geldiler.

TOBB’un organize ettiği Türkiye Ekonomi Şurası, M. Rifat Hisarcıklıoğlu’un ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Mehmet Şimşek ve Nurettin Canikli, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Servet Şahin’de TOBB’nin organize ettiği Türkiye Ekonomi Şurası’na katılım sağladı.

İş dünyasından istihdama tam desteğin çıktığı ekonomi şurasının ülkemiz için hayırlı sonuçlar doğuracağından şüphelerinin olmadığını belirten Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, iş dünyasının temsilcileri olarak şehirlerimiz ve ülkemiz için mücadele ettiklerini ve çalıştıklarını ifade ederek, daha önceki dönemlerde de yapılan istişare toplantılarında da taleplerimizin yerine geliyor olmasında büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu şuramızın da ülkemize hayırlı sonuçlar getireceğine inandığını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır