• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Ordu’da İnteraktif Oyun Grubu Hizmete Girdi

Ordu’da İnteraktif Oyun Grubu Hizmete Girdi

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nda çocukların ve gençlerin eğlenirken kendilerini geliştirebilmesi amacıyla kurduğu “İnteraktif Oyun Grubu” hizmet vermeye başladı. Gençler ve çocuklar için şimdiye kadar sportif faaliyetler, ücretsiz internet, kaykay park, Yunus Emre Gençlik Kampı vb. önemli birçok hizmeti hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, klasik oyun alanlarının dışına çıkarak daha cazip ve eğlenceli […]

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nda çocukların ve gençlerin eğlenirken kendilerini geliştirebilmesi amacıyla kurduğu “İnteraktif Oyun Grubu” hizmet vermeye başladı.

Gençler ve çocuklar için şimdiye kadar sportif faaliyetler, ücretsiz internet, kaykay park, Yunus Emre Gençlik Kampı vb. önemli birçok hizmeti hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, klasik oyun alanlarının dışına çıkarak daha cazip ve eğlenceli bir oyun sistemini hizmete sundu.

HEM EĞLENCELİ HEM DE FİZİKSEL BİR AKTİVİTE

Zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar ve internet başında geçiren çocuklar ve gençler için alternatif eğlence imkânı sunan ışık yakalama oyunlarının yer aldığı eğlenceli interaktif oyun grubu, onların hem dikkat toplama seviyesini hem de fiziksel aktivite yapma becerisini geliştiriyor.

İnteraktif oyun grubunda tek kişilik ya da iki kişiyle oynanabilen ralli, ışık hırsızı ve ışık avcısı olarak toplam 3 farklı oyun bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır