Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı Söyleşileri Beğeni Topluyor

Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı Söyleşileri Beğeni Topluyor
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT
  • 26 Ekim 2017
  • Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı Söyleşileri Beğeni Topluyor için yorumlar kapalı
  • 268 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı kapsamında söyleşi düzenleyen Yazar Talha Uğurluel’in ‘II. Abdulhamid Han’ konulu söyleşisi büyük ilgi gördü.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen, Ordu Valiliği Koordinasyonu’nda Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı 5’inci gününü geride bıraktı. Kapılarını açtığı ilk günden bu yana yoğun katılımın yaşandığı fuarda düzenlenen söyleşi programları da kitapseverleri bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda fuar alanında bulunan salonda Yazar Talha Uğurluel tarafından ‘II. Abdulahaid Han’ konulu söyleşi programı gerçekleştirildi. Düzenlenen söyleşi programına çok sayıda vatandaş katıldı.

YAZAR TALHA UĞURLUEL II. ABDULHAMİD HAN’I ANLATTI

Ordu Ulusal 4. Kitap Fuarı kapsamında ‘II. Abdulhamid Han’ isimli söyleşiyi düzenleyen Yazar Talha Uğurluel, konuşmasında II. Abdulhamid Han’ın hayatı, kişiliği ve icraatları hakkında kitapseverlere bilgiler verirken ayrıca II. Abdulhamid’in dönemin koşullarında birçok önemli projeye imza attığını belirtti. II. Abdulhamid’in yaptığı bazı çalışmaların günümüze kadar ulaştığını da aktaran Uğurluel, II. Abdulhamid’in önemli bir devlet adamı olduğunun da altını çizdi.

Düzenlenen ‘II. Abdulhamid Han’ söyleşisi Yazar Talha Uğurluel’in okurları ile buluşması ve kitaplarını imzalaması ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: