• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Ordu İnanılmaz Bir Gelişme İçerisinde

Ordu İnanılmaz Bir Gelişme İçerisinde

Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, her gelişinde Ordu ilinin inanılmaz bir gelişme içerisinde olduğunu, güzelleştiğini ve yatırımlarının hızlı bir şekilde hayata geçirildiğini söyledi. BÜYÜKŞEHİRLE BİRLİKTE ORDU’NUN GELİŞİMİ HIZLANDI Başbakan Yardımcısı Canikli, bulunduğu ziyaret esnasında yaptığı açıklamada Ordu’nun gelişme hususunda önemli bir ivme yakaladığını belirterek, “Her gelişimde Ordu ilimizin inanılmaz bir […]

Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, her gelişinde Ordu ilinin inanılmaz bir gelişme içerisinde olduğunu, güzelleştiğini ve yatırımlarının hızlı bir şekilde hayata geçirildiğini söyledi.

BÜYÜKŞEHİRLE BİRLİKTE ORDU’NUN GELİŞİMİ HIZLANDI

Başbakan Yardımcısı Canikli, bulunduğu ziyaret esnasında yaptığı açıklamada Ordu’nun gelişme hususunda önemli bir ivme yakaladığını belirterek, “Her gelişimde Ordu ilimizin inanılmaz bir gelişme içerisinde olduğunu, güzelleştiğini ve yatırımlarının hızlı bir şekilde hayata geçirildiğini görmekten son derece mutluyum. Ordumuzun bu değişimi ve dönüşümünde tüm arkadaşlarımızın ve özellikle Büyükşehir Belediyemizin yaptığı yatırımlar önemli rol oynuyor. Büyükşehir statüsüne geçilmesiyle birlikte şehrimizin gelişmesi büyük bir ivme kazandı ve bundan sonra da hızlanarak devam edecek. Sunulan tüm yatırım ve hizmetlerde büyük emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ı, milletvekillerimizi tebrik ediyor ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

ORDU’NUN GELİŞİMİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Ordu’nun Karadeniz Bölgesi’nin en güzel illerinden biri olduğunu söyleyen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, “Güzellik kavramı içerisinde tanımlanabilecek her şeye sahip bir ilimiz olan Ordu’nun gelişip dönüşmesi ve tüm dünyaya tanıtılması için arkadaşlarımız, çok güzel çalışmalara imza atıyor. Bizler de bu çalışmaları yakinen takip ediyor ve her gelişimizde Ordumuzun değişimini görüyoruz. Bu güzel şehrin kalkınması, gelişmesi ve güzelleşmesine katkı sağlamak bizim görevimiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu bölgemizin sorunlarının çözümü ve gelişimi için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN YILMAZ, “SAYIN BAKANIMIZ HER ZAMAN ORDU İLİMİZE DESTEK OLMUŞTUR”

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin her zaman Ordu iline destek olduğuna dikkat çekerek, “İlimizde geçen yıl 6 Temmuz’da meydana gelen ve kentimizin üçte birini etkileyen sel felaketinin ardından Sayın Bakanımızın Hükümetimiz nezdinde yaptığı görüşmeler neticesinde, yaraların sarılması için yaklaşık 40 milyon TL’lik ödeneğin ilimize aktarılmasında olağanüstü gayretleri oldu. Diğer yatırımlarla ilgili ihtiyaç duyulan ödeneklerin temin edilmesi konusunda da kendileri bizlere her zaman destek oluyor. Sorunları ve çözüm yolları aynı olan iki kardeş ve güzide ilimiz Ordu ve Giresun’un başta Ordu-Giresun Havalimanı olmak üzere ihtiyaç duyduğu kamu yatırımlarının gerçekleştirilmesinde de çok önemli katkısı olmuştur. Şimdiye kadar ilimize gösterdiği ilgi ve verdiği desteklerden dolayı Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır