• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Manisa’ya Gidiyor

Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Manisa’ya Gidiyor

HSK Tarafından 780 Hakim Ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi. Adalet Bakanlığı Müsteşarı ve HSK üyesi Kenan İpek 780 hakim ve savcının yerinin değiştiğini duyurdu. Karar, HSK’nın resmi internet sitesinden de duyuruldu. Karar, kurumun resmi internet sitesinden ” Bölge Adliye Ve Adlî Yargı İlk Derece Mahkemeleri 2017 Yılı Kararnamesine İlişkin Duyuru ” başlığıyla yayınlanan duyuru ile hakim […]

HSK Tarafından 780 Hakim Ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi.
Adalet Bakanlığı Müsteşarı ve HSK üyesi Kenan İpek 780 hakim ve savcının yerinin değiştiğini duyurdu. Karar, HSK’nın resmi internet sitesinden de duyuruldu.

Karar, kurumun resmi internet sitesinden ”

Bölge Adliye Ve Adlî Yargı İlk Derece Mahkemeleri 2017 Yılı Kararnamesine İlişkin Duyuru ” başlığıyla yayınlanan duyuru ile hakim ve savcıların listesi ve yeni görev yerleri açıklandı.

Karara göre açıklanan listede;

Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli Manisa Cumhuriyet Başsavcılığına, Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz Ordu Cumhuriyet Başsavcılığına, Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün Ünye Cumhuriyet Başsavcılığına atandı. Ayrıca Fatsa ve Ünye’de 2 Hakim değişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır