Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

KATİF 2017’de Altınordu Belediyesi’ne Yoğun İlgi

KATİF 2017’de Altınordu Belediyesi’ne Yoğun İlgi
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 04 Temmuz 2017
  • KATİF 2017’de Altınordu Belediyesi’ne Yoğun İlgi için yorumlar kapalı
  • 272 KEZ OKUNDU

17. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda (KATİF 2017) açılan Altınordu Belediyesi standı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bu yıl 17’incisi düzenlenen ve Ordu’da gerçekleşen Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı 85 kurum ve kuruluşun katılımı ile Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’na kurulan alanda ziyaretçilerini ağırladı. Sanayi ve ticaret sektöründeki ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiren fuarda Altınordu Belediyesi de hizmetlerini tanıtmak ve vatandaşların sorunlarını dinlemek amacıyla bir stant açtı.

ALTINORDU BELEDİYESİ, STANDI İLGİ TOPLADI

Altınordu Belediyesi tarafından açılan stant da, kurulan ekranlarda tanıtım videolarının gösterimi, yapılan hizmetlere dair el broşürleri ve belediye tarafından çıkarılan hizmet gazetesi gibi belediye faaliyetlerinin anlatıldığı materyaller yer aldı. Ayrıca stantta kurulan beyaz masa ile vatandaşların sorunlarının dinlenmesine de olanak sağlandı. Tüm bu hizmetlerin verildiği Altınordu Belediye standı 17. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın en çok ilgi gören stantlarından bir tanesi oldu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇALIŞMALARIMIZ VATANDAŞ TARAFINDAN TAKDİR TOPLADI”

17. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı’nı gezen ve Altınordu Belediyesi standında misafirleri ağırlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, KATİF’in Altınordu Belediyesi olarak çok verimli geçtiğini söyledi. Altınordu Belediyesi standına ilginin yoğun olduğunu belirten Başkan Tekintaş, “KATİF 2017 fuarında Altınordu Belediyesi standına ilgi çok yoğun oldu. Yapmış olduğumuz çalışmalar ve bu çalışmaların açılan stant ile tanıtılması vatandaşlarımız tarafından takdir topladı ve bundan dolayı çok mutlu olduk. Millet bizden hizmet bekliyor, bizde bu doğrultuda yaptığımız çalışmaları bu tür fuarlar ile onlara sunmaya gayret gösteriyoruz. Altınordulu vatandaşlarımız ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren fuara ziyaretçi olarak katılarak keyifli zamanlar geçirmenin yanı sıra belediye hizmetlerimizi de görmüş oldular” dedi.

Gelecek yıllarda yapılacak olan tanıtım fuarları için hazırlık yaptıklarını da ifade eden Başkan Tekintaş, bu kapsamda daha kapsamlı ve profesyonel çalışmalar gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: