• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Metin Gündoğdu, Genç Türkiye’den Korkuyorlar

Metin Gündoğdu, Genç Türkiye’den Korkuyorlar

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bilinçli, eğitimli ve dinamik bir gençliğin, ülkelerin büyümesindeki en etkili unsur olduğuna dikkat çeken AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Gençlerimizin derdi ile derlenmeyi kendimize görev bildik. Onların iyi yetişmesi, ülkemizin aydınlık yarınlarının teminatıdır.” dedi. Metin Gündoğdu, yayınladığı […]

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bilinçli, eğitimli ve dinamik bir gençliğin, ülkelerin büyümesindeki en etkili unsur olduğuna dikkat çeken AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Gençlerimizin derdi ile derlenmeyi kendimize görev bildik. Onların iyi yetişmesi, ülkemizin aydınlık yarınlarının teminatıdır.” dedi.

Metin Gündoğdu, yayınladığı mesajında “Gençler bir toplumun omurgasını oluşturur. Ülkelerin rotaları gençlerin istediği istikamette oluşturulur. Toplumun en dinamik ve aksiyoner kesimi olan gençlerimiz, memleketimizin yarınlarını inşa edeceklerdir. Türkiye, genç nüfus açısından dünyanın en önemli ülkeleri arasında. Onların kaliteli bir eğitim alarak, bilinçli, hassasiyetleri olan bireyler olarak yetişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kurtuluş Savaşı’nda hiçbir fedakarlıktan kaçmayarak bugünlere gelmemizi sağlayan gençlerimiz, bundan sonra da ilim ve inovasyon ile bunu gerçekleştirecektir. Bugün dünyanın en gelişmiş ülkelerinin nüfusları yaşlanma trendinde, bu yüzden bizim genç nüfusumuzdan korkuyor.” dedi.

Ordulu Gençler İçin 150 Milyon TL Yatırım

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Metin Gündoğdu “Hükümetlerimiz süresince gençlerimiz için politikalar üreterek, önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Gençlik ve Spor Bakanlığımız eli ile sadece Ordu’ya 150 Milyon TL’lik yatırım yapıldı. Yurt yatak kapasitesi 4 kattan fazla arttı. Ordu’da Gençlik Merkezlerimize kayıt olan 17,248 gencimiz farklı alanlarda ücretsiz eğitimler alarak kendilerini geliştirme imkanı buldular. Dünyanın yaşlanan nüfusuna karşın genç ve bilinçli bir neslin öneminin farkındayız ve aynı bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesile ile genç yaşta Hakk’a yürümüş olan aziz şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal’i rahmetle anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır