Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Metin Gündoğdu, Fındıkçı Üzülürse Türkiye Üzülür

Metin Gündoğdu, Fındıkçı Üzülürse Türkiye Üzülür
  • EKONOMİ / GENEL / SİYASET
  • 01 Ekim 2017
  • Metin Gündoğdu, Fındıkçı Üzülürse Türkiye Üzülür için yorumlar kapalı
  • 264 KEZ OKUNDU

Ordu Çatalpınar İlçe Kongresinde katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordulu fındıkcı üzülürse Türkiye üzülür dedi.

Çatalpınar İlçe Kongresinde konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Partidavasının büyük bir dava olduğunun altını çizerek bu dava Osman Bey’in domaniç yaylalarından bizim davamız kuru bir kavga ve cihangirlik davası değil i’la-yı kelimetullahdır diyerek yola çıkılan bir davanın kutlu yürüyüşü devamıdır AK Parti , onun için bu kutlu yürüyüşte inşallah 2019 yılında taçlanacak 2019 yılı hem Türkiye açısından hem mazlum ve mağdur milletler açısından hem Türk İslam coğrafyası açısından çok önemli bir tarih olacaktır dedi.

Milletvekili Gündoğdu , İlçe Kongrelerinin 2019 ‘un ilk adımı olduğunu ifade ederek ,onun için sizlerden ,siz değerli delegelerden, yeni seçilecek yöneticilerimizden yeni bir başarı yeni bir şahlanış bekliyoruz , çünkü bu kutlu dava için 2019 çok önemli , 2019 yılında gidilen de bu yolda Çatalpınar ne kadar destek verdiğini gösterdi. İnşallah bu çıtayı düşürmeden daha da yükselterek devam edeceğiz. Çatalpınar İnşallah diğer ilçelerimize örnek olacak ve teşkilatlarımız daha gayretli ve çıtayı yükselterek yolumuza devam edeceğiz diyorum dedi.

DIŞ GÜÇLER 2019 ‘DA RECEP TAYYİP ERDOĞANSIZ BİR TÜRKİYE İSTİYORLAR

Gündoğdu, Türkiye’de son dönemde bazı gelişmelerin var olduğunu ifade ederek biliyorsunuz hemen yanı başımızda yıllardır söylediğimiz Kuzey Irak bölgesinde bir gelişme var diyerek , geçtiğimiz günlerde meclis olağanüstü toplandı ve toplantı da bir karar aldık. Milletvekilleri olarak biz dedik ki askerimize siz hemen yanı başımızda bulunan Kuzey Irak’ta oldu bittiye getirilmek istenen bir devlete müsaade etmeyin .Biz ,millet adına size yetki veriyoruz ,Cumhurbaşkanımıza Baş komutanımıza O yetkiyle beraber istediğiniz zaman oraya müdahale hakkını teslim etmiş olduk . Kuzey Irakta kurulmak istenen uydu bir Yahudi İsrail devletinin uzantısı kukla bir yapı Bu yapıya Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir. Son 20, 25 yıldır Ortadoğu Sürekli karıştırılmak isteniyor yüzyıl önce ki hesabı almak için uğraşıyorlar ,o yüzyıl önce yönetmeye çalışanlar son yıllarda DEAŞ’ı yönetmeye çalıştı ,şimdi ise o bölge de harita belirlemeye çalışıyorlar, buna Türkiye Cumhuriyeti devleti asla müsaade etmeyecektir .Türkiye Cumhuriyeti Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan asla müsaade etmeyecektir. Kimsenin endişesi olmasın Ortadoğu’ yu önce İslamsızlaştırmaya çalışıyorlar ,önce İslam dan uzaklaştırmaya çalışıyorlar, mezhep ayrıştırmalarına gidiyorlar ,Sayın CumhurBaşkanımız ne dedi o mezhep bu mezhep bilmem ,Ben Elhamdülillah müslümanım dedi .mezhepte de daha sonrasında, İslamsızlaştırma gayreti var.Ortadoğu da insansızlaştırma gayreti var, Suriye de olduğu gibi ,Irak’ta olduğu gibi milyonların üzerindeki vatandaş orada savaşlarda şehit edildi ,öldürüldü ,bu ne demek o bölgenizi insansızlaştırılması demek devamında ne var biliyor musunuz ,onun için 2019 çok önemli ne var biliyor musunuz, Recep Tayyip Erdoğansız bir Türkiye istiyorlar ,buna bu kadrolar sala müsaade etmemeli ve etmeyeceklerdir. Çünkü Ortadoğu da önceden koalisyon hükümetleriyle yönetilen Türkiye ile isteyen istediğini Türkiye üzerinden istediği gibi yaptırabiliyordu değil mi ? son dönemlerde Türkiye kimse benim bölgemde benden habersiz bir iş yapamaz ,nerde ne yapacak ise orada Türkiye Cumhuriyeti devleti olacak ve biz

olacağız ve son bölümde dünya siyasetini görüyorsunuz değil mi her gittiğinde birleşmiş devletler toplantısında ne dedi Sayın Cumhurbaşkanımız ‘dünya 5’ten büyüktür’ bunu söyleyen Türkiye Cumhuriyetinin Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan’dır ve bu dünyayı yönetenlere müthiş rahatsız etti .onun içinde şimdi Türkiye de Recep Tayyip Erdoğan sız bir Türkiye istiyorlar 2019 da onun hazırlığını yapıyorlar kimle önce 15 Temmuzla denediler FETÖ yapılanmasıyla başarılı olmadı, bu millet püskürttü şimdi ne ile yapmaya çalışıyorlar, siyasi darbelerle bu siyasi darbeler ile asla müsaade etmeyeceğiz, birlik ve beraberliğimizi koruyacağız, daha güçlü bir şekilde yolumuza ,AK PARTİ olarak devam edeceğiz. Gücümüze güç katacağız .Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz . 2019 da Türkiye’nin masum coğrafyanın ,Türk İslam dünyasının Türkiye’ye ihtiyacı var ,Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var Başkomutanımıza ihtiyacı var, onun için bu mücadeleyi onun için yapmamız gerekir diye dile getiriyorum dedi.

ORDU’DA MÜTHİŞ DEĞİŞİM VAR ONUN MİMARI BAŞKAN ENVER YILMAZ’DIR

Mileltvekili Metin Gündoğdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın çalışmalarının takdirle karşılandığını belirterek bir anısını anlattı Gündoğdu bürokrat bir arkadaşının uzun süredir Ordu’ya gitmediğini , bu yıl Ordu’ya geldiğinde ise Ordu’yu tanıyamadığını değişim ve gelişimin müthiş şekilde Ordu’da gördüğünü bahsettiğini belirterek arkadaşım bana Ordu’ya gittim şok oldum dedi sabah kalktım sahilde yürüdüm. Ordu’ da müthiş bir değişiklik var dedi .en son geldiğimde 5 yıl önceydi dedi ama şuan Ordu da müthiş bir değişim var dedi arkadaşlar. O ,değişimin mimarı sizlersiniz o değişimin mimarı ilçe başkanımız İl başkanımız o değişimin mimarı milletvekilimiz o değişimin mimarı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmazdır. Biz eksikleriniz var mı elbette var ilçe eksikliklerimizi tamamlıyoruz Allaha şükürler olsun her şeye rağmen gücümüze güç katıp yolumuza devam ediyoruz her yere elinizden geldiği kadar hizmet götürmeye çalışıyoruz bunu birlikte yapacağız birlikte, şahsi meseleler 2. Planda olmalı, toplumsal meseleler ,bu milletin meselesi ön planda olmalı , Büyükşehir Belediye başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum gerçekten Ordu’nun çevresi değişti çevresi değişmeye devam ediyor ifadesini kullandı .

MUHALEFETİN DÖNEMİNDE FINDIK 1 DOLAR BİLE ETMEZKEN YANİ 60 SENT İKEN BİZ ŞİMDİ 3 DOLARA FINDIK ALIYORUZ

Milletvekili Metin Gündoğdu Fındık konusuna değinerek Türkiye’nin meselesi bölgemizin meselesi olan fındık meselesi ile ilgili burada da vardır dostlarımız ,arkadaşlarımız sosyal medyadan dövüyorsunuz, siz beni döveceksiniz ,yeri geldi seveceksiniz ,yeri geldi takdir edeceksiniz ,siz bizi seçtiniz bizi Ankara’ya siz gönderdiniz, hepsine razıyız diyen Gündoğdu bakın 8 yıldır devrede olmayan Toprak Mahsülleri Ofisi Cumhurbaşkanımıza arz etiğimiz fındık ile ilgili söylemlerimiz Cumhurbaşkanımızın TMO devreye girmeli emri ile tarım Bakanlığımız TMO’yu devreye koyarak fındık üreticisine sahip çıktık. Yani sizin hakkınızı savunduk eğer bunu başaramasaydık TMO fındık almasaydı bu sene fındığın durumu içler acısı olurdu . Şimdi TMO devreye girmesine karar veren Cumhurbaşkanımız ,Başbakanımız ,Bakanımız, Milletvekilimiz ,Bölge bakanlarımız imdi muhalefetin ağzına bakıp da muhalefin söylediği gibi hareket edersek olmaz, TMO fındık alıyor mu evet alıyor ,eksikler var mı var, eksiklikleri düzeltmek hep beraber hepimize düşer , biz iktidarız çıkıp’ta sokakta bangır bangır bağırıp boş laf yapamayız, biz iş yapmak zorundayız. Onun içinde biz fındığın TMO tarafından alınmasını bütün arkadaşlarımız birlikte sağladık .Çok şükür devamında eksilikleri tamamlıyoruz , bu muhalefetin döneminde fındık 1 Dolar bile etmezken yani 60 sent iken biz devlet olarak şimdi 3 dolara fındık alıyoruz biraz sabırlı olacağız diyen Milletvekili Gündoğdu fındıkçı

üzülürse Türkiye Üzülür diyerek çünkü Karadeniz insanı bu ülkenin çimentosudur biz sizleri üzmemek için elimizden geleni fazlası ile yapmaya çalışıyoruz dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: