Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

İl Müdürü Genç, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

İl Müdürü Genç, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
  • GENEL / SPOR
  • 07 Haziran 2017
  • İl Müdürü Genç, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi için yorumlar kapalı
  • 358 KEZ OKUNDU

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç; Okul sporları ve Federasyon faaliyetlerinde dereceye giren sporcuları makamında kabul ederek başarılarından dolayı ödüllendirdi

İl Müdürü Genç; Aydın’da yapılan okullar arası 17-18 yaş genç erkekler A grekoromen güreş Türkiye şampiyonasında 55 kg. 2. Olan Erol Yüksel, 15-16 yaş genç B grekoromen stilde 39-42 kg. 3. Olan Cevat Can Canlı, 54 kg. 2. Olan Taner Garip, 13-14 yaş Yıldız erkekler grekoromen stilde 53 kg. 3. Olan Emre Alparslan, 35 kg. 3. Olan Umut Çoban, Nevşehir’de yapılan okullar arası küçük erkekler judo Türkiye şampiyonasında 55 kg. 1. Olan Kadir Gümele, 50 kg. 3. Olan Berke Şensoy, Küçük kızlarda 52. Kg. 2. Olan Zeynep Bilgi, Çorum’da yapılan gençler serbest güreş şampiyonasında 65 kg. 2. Olan Sefa Öztürk, Antalya’da yapılan 11 yaş serbest ve grekoromen güreş şampiyonasında 75 kg. ve 90 kg. 3. Olan Fetullah Şaşmaz,  14-15 yaş serbest stilde 53 kg. 2. Olan Taner Garip ve Amasya’da yapılan okullar arası genç erkekler A Hentbol şampiyonasında Türkiye 4. Olan Cumhuriyet Anadolu lisesini makamında kabul ederek başarılarından dolayı ödüllendirdi.

Sporcularımızdan farklı branşlar da başarılar gelmeye devam ediyor diyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç”  Dereceye giren sporcularımızın sayılarının artıyor olması bizleri çok mutlu etmektedir. Bu başarıda emeği olan Antrenörlerimizi ve Sporcularımızı kutluyorum. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin daha büyük başarılar elde etmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile bu zaman kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: