• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Başkan Yılmaz “EVET” Sözü Aldı

Başkan Yılmaz “EVET” Sözü Aldı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi Altınordu ilçesindeki esnaflarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için “Evet” sözü aldı. Anayasa’nın 18 maddesi üzerinde yapılan değişikliğin halk oylamasına sunulacağı 16 Nisan referandumu öncesinde ziyaretlerine hız veren Başkan Enver Yılmaz, “16 Nisan referandumu öncesi 19 ilçemizi karış karış gezeceğiz. Güçlü bir Türkiye […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi Altınordu ilçesindeki esnaflarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için “Evet” sözü aldı.

Anayasa’nın 18 maddesi üzerinde yapılan değişikliğin halk oylamasına sunulacağı 16 Nisan referandumu öncesinde ziyaretlerine hız veren Başkan Enver Yılmaz, “16 Nisan referandumu öncesi 19 ilçemizi karış karış gezeceğiz. Güçlü bir Türkiye için vatandaşlarımızla bir araya gelerek anayasa değişikliğini anlatarak ve kendilerinden “Evet” sözü almak için çalışıyoruz. Amacımız, daha güçlü ve müreffeh bir Türkiye inşa etmek. 16 Nisan’dan itibaren yapılacak değişikliklerle devlet yönetimimiz daha da güçlenecek ve Türkiye daha hızlı büyüyen bir ülke olacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır