• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Başkan Tekintaş, Vatandaşların Mağdur Olmasını İstemiyoruz

Başkan Tekintaş, Vatandaşların Mağdur Olmasını İstemiyoruz

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini, vatandaşların mağdur olmamaları için taksit ödemelerini ise Altınordu Belediyesi veznelerinden veya www.altinordu.bel.tr adresinden yapabileceklerini söyledi. 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Vergisini ödemekte geç kalan ve […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini, vatandaşların mağdur olmamaları için taksit ödemelerini ise Altınordu Belediyesi veznelerinden veya www.altinordu.bel.tr adresinden yapabileceklerini söyledi.

2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Vergisini ödemekte geç kalan ve son güne bırakan vatandaşların mağdur olmamasını isteyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş bu kapsamda vatandaşların gecikmeden taksitlerini ödemesi gerektiğini belirtti.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “VATANDAŞLARIN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş konuya ilişkin yaptığı açıklamada vatandaşların 31 Mayıs mesai bitimine kadar taksit ödemelerini yapması gerektiğini vurgulayarak, “Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs mesai bitiminde sona erecek. Ödemelerini son güne bırakan vatandaşlarımız daha sonra mağdur olamamak için ödeme işlemlerini en geç 31 Mayıs mesai bitimine kadar Altınordu Belediyesi veznelerinden nakit veya kredi kartı ile yapabilmesinin yanı sıra www.altinordu.bel.tr adresinden de ödeme işlemelerini gerçekleştirebilecekler” dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır