Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Şehidimizin Adını Yaşatacağız

Başkan Tekintaş, Şehidimizin Adını Yaşatacağız
  • GENEL / SİYASET
  • 06 Ocak 2018
  • Başkan Tekintaş, Şehidimizin Adını Yaşatacağız için yorumlar kapalı
  • 379 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi 2018 Yılının İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Altınordu Belediyesi 2018 yılı Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Altınordu Belediyesi tarafından Durugöl Mahallesine yapılan parka Şehit Sefa Kabakkaya isminin verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

HABER (1)

​​​​Altınordu Belediyesi 2018 yılının ilk olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun da yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

Başkan Tekintaş, 2017 Yılında Yapılan Çalışmaları Özetledi

Altınordu Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın konuşması ile başladı. Konuşmasında 2017 yılında yapılan hizmetleri değerlendiren Başkan Tekintaş, sıcak asfalt, beton yol ve sürdürülen birçok proje hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.  Toplantının ilk bölümünde ayrıca bir önceki meclis kararı okunarak oylandı.

Şehit Sefa Kabakkaya’nın İsmi Durugöl Mahallesindeki Parka Verildi

Altınordu Belediye Meclisi tarafından geçtiğimiz Aralık ayı meclis toplantısında gündeme alınarak görüşülen Durugöl Mahallesindeki parka isim verilmesi maddesi oy birliği ile kabul edildi. Bu kapsamda Durugöl Mahallesinde yapımı tamamlanan ve tamamı ahşap oyun gruplarından oluşan parka, Irak’ın kuzeyinde düzenlenen operasyonda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Sefa Kabakkaya’nın ismi verildi.

Başkan Tekintaş: “Şehidimizin Adını Yaşatacağız”

Durugöl Mahallesinde inşa edilen parka şehit Sefa Kabakkaya isminin verilmesine ilişkin açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şehidin ismini yaşatacaklarını söyledi. Tüm meclis üyelerinin konuyu ilişkin tereddütsüz bir yaklaşım sergilediğini aktaran Başkan Tekintaş, “Sefa Kabakka’ya şehidimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine de başsağlığı diliyoruz. Durugöl Mahallesinde inşa ettiğimiz ve her yönüyle tamamlanan parkta şehidimizin ismini yaşatacağız. Bu teklif geldiğinde hepimiz tereddütsüz oy birliği sağlayarak bu durumu gerçekleştirdik. Bu süreçte konuya hassasiyetle yaklaşan meclis üyelerimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Denetim Komisyonu İçin Seçim Yapıldı

Altınordu Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda ayrıca İhtisas Komisyonu ve Müdürlüklerden gelen tekliflerin görüşülmesinin ardından Altınordu Belediyesi Denetim Komisyonu için üye seçimi gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucu meclis üyeleri Sebayittin Gürbüz, Tuğba Kılıç, Damla Aydın, Mustafa Şenocak ve Gürsel Erkoç Denetim Komisyonu Üyesi olarak seçildi.

2018 yılının ilk meclisi olan Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı karşılıklı görüşlerin dile getirilmesinin ardından sona ererken Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nın ise 2 Şubat Cuma günü yapılması kararlaştırıldı.

HABER (2)HABER (3)HABER (4)HABER (5)HABER (6)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: