• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, Mahallelerimizin Temel İhtiyaçlarını Karşılamaya Devam Ediyoruz

Başkan Tekintaş, Mahallelerimizin Temel İhtiyaçlarını Karşılamaya Devam Ediyoruz

Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Kısacık Mahallesi’ne kurulan kardeşlik sofrası ile komşu mahalleler bir araya gelerek oruç açtı. Altınordu Belediyesi’nce düzenlenen mahalle iftarları kapsamında Kısacak Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu. Kısacık Mahalle meydanına kurulan kardeşlik sofrası ile Yeşilköy, Karaoluk, Işıklı, Günören ve Mübarek Mahalleleri sakinleri aynı sofrada buluşarak Ramazan ayında aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu […]

Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Kısacık Mahallesi’ne kurulan kardeşlik sofrası ile komşu mahalleler bir araya gelerek oruç açtı.

Altınordu Belediyesi’nce düzenlenen mahalle iftarları kapsamında Kısacak Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu. Kısacık Mahalle meydanına kurulan kardeşlik sofrası ile Yeşilköy, Karaoluk, Işıklı, Günören ve Mübarek Mahalleleri sakinleri aynı sofrada buluşarak Ramazan ayında aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Sizlere Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz”

Gerçekleşen iftar programında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşlara olan hizmetin durmaksızın devam ettiğini söyledi. Ramazan ayının dayanışması çerçevesinde mahalle sakinleri ile bir araya geldiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Bu güzel günlerde bir yandan Ramazan ayının bereketini, yardımlaşmasını ve kardeşliğimizi pekiştiren iftar sofralarını paylaşıyoruz bir yandan da sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu hizmetler kapsamında elimizdeki tüm imkanları seferber ederek mahallelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

“Mahallelerimizin Temel İhtiyaçlarını Gidermek İçin Çalışıyoruz” 

2014 yılından bu yana geçen 3 yılda mahallelerde temel ihtiyaçların karşılanması konusunda büyük çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, bu çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirtti. Beton yollar ile ulaşımı kolaylaştırdıklarını, gelecek dönemde de beton yol çalışmalarını sürdüreceklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “2014 yılından bu yana geçen 3 yılda, mahallelerimizdeki temel ihtiyaç olan, ulaşım, çöp toplama sistemi ve içme suyu konularında her birim üzerine düşeni yapıyor. Büyükşehir ana arterlerde çalışma yaparken bizde çöp toplama hizmetleri ile her tarafı temiz tutmaya çalışıyoruz. Bu hizmetlerin daha hızlı ve daha güvenli yapılması için ulaşım olanaklarımızın da iyi olması gerekiyor. Bu kapsamda geçen yıl yapmış olduğumuz beton yol çalışması ile sadece Kısacık Mahallesi’nde kendi imkanlarımızla toplamda 3 bin metre beton yol döktük. Şimdi ise hedefimiz yaklaşık bin 750 metre ihalesi yapılmış olan beton yol yapacağız bunun dışında da malzeme desteklerimiz de devam edecek” diye konuştu.

“Yol Çalışması ve Genişletme İşlemlerinde Fedakar Olalım” 

Yol yapım çalışmaları kapsamında vatandaşların fedakarlık göstermesi gerektiğini vurgulayan Başkan Tekintaş, “Yol çalışmaları ve genişletme işlemleri yapılırken sizden istediğimiz, fedakarlığınızı önce kendiniz, akrabalarınız, mahalleniz ve bu yolları kullanarak dışarıdan gelen misafirleri için olduğunu unutmadan hareket etmelisiniz. Bizde bir mahalleye girdiğimiz zaman kesintisiz olarak yolları yapmaya gayret ediyoruz. Bu uygulamalar mahalle mahalle devam edecek ve standardı en yüksek yolları yapmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalar ile hedefimiz buralara ulaşırken kolay ulaşalım ve artık buraları terk etmeyelim” şeklinde konuştu.

Düzenlenen iftar programı yapılan duaların ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır