• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, 15 Temmuz’u Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Başkan Tekintaş, 15 Temmuz’u Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili mesaj yayımladı. Başkan Tekintaş,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Türkiye, 15 Temmuz akşamında alçakça bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı. 15 Temmuz Türkiye için önemli bir destan, ülke ve toplum tarihimiz açısından […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili mesaj yayımladı.
Başkan Tekintaş,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye, 15 Temmuz akşamında alçakça bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı. 15 Temmuz Türkiye için önemli bir destan, ülke ve toplum tarihimiz açısından da bir milat noktası oldu. Bu zor zamanda hemen her vatandaş darbe girişimine tepki verdi ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek asla unutulmayacak bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde de demokrasinin bir zaferi olarak yer almaya devam edecektir.

15 Temmuz ayrıca, güçlü bir liderin çağrısı ile güçlü bir milletin dirilişinin gerçekleştiği günün adıdır. Şartlar ve koşullar her ne olursa olsun aziz Türk milleti asla esareti kabul etmediğini herkese göstermiştir. Bundan bir yıl önce darbe girişiminde bulunanlara karşı dimdik duran milletimiz, tankların karşısına dikilmekten, mermilerin karşısında dimdik durmaktan, meydanları boş bırakmaktan asla geri durmayarak Türklüğün, kardeşliğin, vatan sevgisinin, birlik ve beraberliğin destanını tüm dünyaya duyurmuştur.

15 Temmuz’un yıl dönümünde yine meydanlarda birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza durarak ülkemiz üzerinde oyun oynamak isteyenlere korku vereceğiz.

15 Temmuz’da şehit olan kardeşlerimizi dualarla yaad ederken Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.”dedi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır