• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Başkan İnanlı, İcapların Ödenmesine Devam Edilecek

Başkan İnanlı, İcapların Ödenmesine Devam Edilecek

Ordu Sağlık Sen Şube Başkanı Bilal İnanlı İcap nöbetlerine ücret ödenmesine devam edileceğini açıkladı. Başkan İnanlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:”Genel Başkanımız Metin Memiş’in Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ile yaptığı görüşmeden sonra çözüme kavuşturulan icap nöbet ücretlerinin ödenmesi ile ilgili yazı Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlandı. İcap nöbet ücretleri ile ilgili Sağlık Bakanı Prof. Dr. […]

Ordu Sağlık Sen Şube Başkanı Bilal İnanlı İcap nöbetlerine ücret ödenmesine devam edileceğini açıkladı.

Başkan İnanlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:”Genel Başkanımız Metin Memiş’in Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ile yaptığı görüşmeden sonra çözüme kavuşturulan icap nöbet ücretlerinin ödenmesi ile ilgili yazı Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlandı.

İcap nöbet ücretleri ile ilgili Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’la Genel Başkanımız Metin Memiş’in görüşmesinden sonra Bakan Akdağ’ın talimatıyla icap tutan tüm sağlık çalışanlarına icap ücreti ödenmesi kararı verilmişti.

Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık tesislerine gönderilen yazıda icap nöbet ücretlerinin ödenmesine devam edilmesi ifade edildi”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır