• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Başkan Engin Tekintaş’tan Öztürk ve Mindivalı’ya Ziyaret

Başkan Engin Tekintaş’tan Öztürk ve Mindivalı’ya Ziyaret

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,Ordu İl Müftlüğü görevine atanan Müftü Mürsel Öztürk ile Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Binbaşı Engin Burak Mindivanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunudu. Başkan Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ile gerçekleştirdiği ziyarette, ilk olarak Ordu İl Müftlüğü görevine atanan Müftü Mürsel Öztürk’ü makamında ziyaret etti. “Kurumlar Arası İşbirliğine […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,Ordu İl Müftlüğü görevine atanan Müftü Mürsel Öztürk ile Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Binbaşı Engin Burak Mindivanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunudu.

Başkan Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ile gerçekleştirdiği ziyarette, ilk olarak Ordu İl Müftlüğü görevine atanan Müftü Mürsel Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

“Kurumlar Arası İşbirliğine Devam Edeceğiz”

Başkan Engin Tekintaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Altınordu Belediyesi olarak daha önce il müftülüğümüz ile sürekli işbirliği içerisinde güzel çalışmalara imza attık. İnşallah bundan sonrada bu güzel çalışmalarımızı müftümüz ile birlikte devam edeceğiz. Sayın müftümüze yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Başkan Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’ın ziyaretinden oldukça memnun kaldığını söyleyen İl Müftüsü Mürsel Öztürk, “Başkanımızın ve Başkan yardımcısının hayırlı olsun ziyareti bizleri oldukça memnun etti. Il Müftlüğü olarak kurumlar arası işbirliğine ara vermeksizin devam edeceğiz.Başkanlarıma, gerçekleştirdikleri ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi.

“Askerimizin ve Polisimizin Daima Yanındayız”

Bir ziyarette Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Binbaşı Engin Burak Mindivanlı’ya gerçekleştiren Başkan Engin Tekintaş, yeni görevine başlayan Altınordu ilçe jandarma Bölük komutanı Mindivalı’ya yeni görevinde başarılar diledi.
Başkan Engin Tekintaş,yaptığı konuşmada, bugün olduğu gibi bundan da hem askerimizin, hem de polisimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu birlik ve beraberlik sayesinde hiç bir şer odağı bizim bu birliklikteliğimizi bozamayacak.Ben öncelikle yeni görevinde komutanımıza başarılar diliyor, kurum olarak her zaman iş birliği halinde olacağımızın bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu İlçe Jandarma Komutanı Engin Burak Mindivalı, Altınordu Belediye Başkanı Sayın Engin Tekintaş’a ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır