• DOLAR
  %1,65
 • EURO
  %2,94
 • ALTIN
  %2,26
 • BIST
  %0,51
Bakan Soylu Orduya Geliyor

Bakan Soylu Orduya Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 23 Şubat Perşembe günü Ordu’ya gelmesi bekleniyor. Bakan Soylu’nun Karadeniz Bölgesi’ndeki illerin valileri ve ilçe kaymakamları ile bir araya geleceği öğrenildi. Özellikle referandum sürecinde bölgede alınması gereken güvenlik önlemlerinin konuşulacağı kritik toplantı için Ordu’du tercih eden Bakan Soylu, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile özel bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşmede ağırlıklı olarak Ordu […]

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 23 Şubat Perşembe günü Ordu’ya gelmesi bekleniyor. Bakan Soylu’nun Karadeniz Bölgesi’ndeki illerin valileri ve ilçe kaymakamları ile bir araya geleceği öğrenildi.
Özellikle referandum sürecinde bölgede alınması gereken güvenlik önlemlerinin konuşulacağı kritik toplantı için Ordu’du tercih eden Bakan Soylu, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile özel bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşmede ağırlıklı olarak Ordu ilinin güvenliğinin konuşulması bekleniyor.
AK Parti Ordu İl Teşkilatı’yla da bir araya gelecek olan Bakan Soylu, referandum çalışmaları ile ilgii partililerden bilgi alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bakan Geliyor Ordu'ya soylu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır