• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Altınordu’da Pijamalı Adamlar Kahkahaya Boğdu

Altınordu’da Pijamalı Adamlar Kahkahaya Boğdu

Altınordu Belediyesi “Pijamalı Adamlar” Tiyatro Oyunu’nu Altınordu’da sanatseverlerle buluşturdu. Altınordu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 27 Mart Dünya Tiyatrolar Gününe özel gösterim ile Altınordulular ile buluşan “ Pijamalı Adamlar” izleyiciden tam not aldı. “MUHTEŞEM ŞOVLARIYLA BÜYÜLEDİLER” Ünlü oyuncu Necmi Yapıcı’nın yazıp yönettiği ve oyunculuğunu da yaptığı tiyatro gösterisinde Yapıcı’nın yanı sıra, Ceyhun Fersoy, Erdem […]

Altınordu Belediyesi “Pijamalı Adamlar” Tiyatro Oyunu’nu Altınordu’da sanatseverlerle buluşturdu.

Altınordu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 27 Mart Dünya Tiyatrolar Gününe özel gösterim ile Altınordulular ile buluşan “ Pijamalı Adamlar” izleyiciden tam not aldı.

“MUHTEŞEM ŞOVLARIYLA BÜYÜLEDİLER”

Ünlü oyuncu Necmi Yapıcı’nın yazıp yönettiği ve oyunculuğunu da yaptığı tiyatro gösterisinde Yapıcı’nın yanı sıra, Ceyhun Fersoy, Erdem Baş, Cem Aksakal, Murat Ergür, Faruk Sofuoğlu ve Ufuk Yapıcı da muhteşem performanslarıyla izleyenleri büyüledi. Günümüzde insanların aşktan, trafikten, siyasetten, yalandan ve yaşam koşullarının zorluğundan nasıl delirdiklerini anlatan oyun, 7 kişilik oyuncu kadrosuyla Altınordulu sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

“800 KİŞİ İZLEDİ”

Altınordu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen “Pijamalı Adamlar” tiyatro oyunu yaklaşık 800 kişi tarafından izlendi. Sanatseverlerden tam not alan oyun uzun süre ayakta alkışlandı.

 “SANATA VE SANATÇIYA OLAN DESTEĞİNİZ DEVAM EDECEK”

Oyunculara çiçek takdim eden Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak 3 yıldır Türk tiyatrosuna katkı yapmaya, sanatı yaşatmaya ve sanatın her türlüsüne destek olmaya özen gösteriyoruz. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması, hukukun üstünlüğünün sağlanması ve emeğe saygı gösterilmesi için sanata sahip çıkmalıyız. Belediyemiz Kültür Sosyal işler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve İstanbul Meydan Sahnesi oyuncuları tarafından bizlere sunulan oyun bizleri hem güldürdü, hemde düşündürdü. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Oyun sonunda ayakta alkışlanan sanatçılar, kendilerini seyircileri ile buluşturan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ve Belediye personellerini  sahneye çağırarak onlara teşekkür edip seyircileri birlikte selamladılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır