• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Başkan Tekintaş, Temizlik İşçileri İle Bir Araya Geldi

Başkan Tekintaş, Temizlik İşçileri İle Bir Araya Geldi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye bünyesinde çalışan temizlik işçileri ile bir araya geldi. İşçilerle öğle yemeğinde buluşarak sohbet eden Başkan Tekintaş, emekleri ve samimi çalışmaları için her birine ayrı ayrı teşekkür etti. Temizlik işleri personelleri ile gerçekleştirilen toplantıya, Altınordu Belediye Başkan Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Temizlik İşleri Müdür Hakan Bayrak ve […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye bünyesinde çalışan temizlik işçileri ile bir araya geldi. İşçilerle öğle yemeğinde buluşarak sohbet eden Başkan Tekintaş, emekleri ve samimi çalışmaları için her birine ayrı ayrı teşekkür etti.

Temizlik işleri personelleri ile gerçekleştirilen toplantıya, Altınordu Belediye Başkan Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Temizlik İşleri Müdür Hakan Bayrak ve Temizlik İşleri çalışanları katıldı.

“TEMİZLİK KONUSUNDA ÖRNEK BİR BELEDİYEYİZ”

Başkan Engin Tekintaş “Amacımız hem işçilerimizle kaynaşmak hem de hizmetlerimizin arkasındaki isimsiz kahramanlarla bir araya gelmek. Özellikle temizlik ve bu yöndeki yatırımlarda örnek bir belediyeyiz. Tüm çalışanlarımızın gayretiyle, Altınordu yaşanılabilir bir şehre dönüştü. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi

“16 NİSAN ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİ”

Önümüzdeki referanduma da vurgu yapan Başkan Tekintaş “ 16 Nisan ülkemiz için çok önemli bir dönüşüm sağlayacak, sistem değişikliği sağlayacak. Türkiye’nin hem dünyada dik durmasını, ayakta durmasını bağımsız bir şekilde sağlayan önemli bir referandum seçimlerinden bir tanesi olacak. 16 Nisan’da bir daha dönüşü olmayan ve Türkiye’mizi inşallah büyük medeniyetlere taşıyan modern Türkiye’ye taşıyacağız. Hiçbir ülkenin güdümünde olmadan sadece ayakları üzerinde durabilecek ve neticesinde koalisyonlara gerek kalmadan tek başına iktidarların geleceği için inşallah 2023’de 2071’de hedeflerimize de ulaşacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır