• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
KARTAL YUVASI ALTINORDU’DA!

KARTAL YUVASI ALTINORDU’DA!

Beşiktaş Kulübünün lisanslı ürünlerini taraftarlarıyla buluşturan Kartal Yuvası, Altınordu’da hizmete açıldı. Ordu Beşiktaşlılar Derneğinin girişimleri ile Altınordu’ya açılan Beşiktaş Kartal Yuvası’nın eksikliği uzun süredir hissediliyordu. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ordu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Korkut Karakoç ” Uzun süredir girişimlerde bulunduğumuz kartal yuvasını ilimize ve ilçemize kazandırmış bulunuyoruz. Dernek üyelerimiz başta olmak üzere bu […]

Beşiktaş Kulübünün lisanslı ürünlerini taraftarlarıyla buluşturan Kartal Yuvası, Altınordu’da hizmete açıldı.

Ordu Beşiktaşlılar Derneğinin girişimleri ile Altınordu’ya açılan Beşiktaş Kartal Yuvası’nın eksikliği uzun süredir hissediliyordu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ordu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Korkut Karakoç ” Uzun süredir girişimlerde bulunduğumuz kartal yuvasını ilimize ve ilçemize kazandırmış bulunuyoruz. Dernek üyelerimiz başta olmak üzere bu konuda emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi..

YENİ SEZON YENİ HEYECAN!

Yeni sezon öncesi tüm lisanslı ürünlerin Kartal Yuvasında olacağının altını çizen Başkan Karakoç, taraftarları mağazaya davet etti..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır