Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Başkan Fatih Galender Zengin, Güven Tazeledi.

Başkan Fatih Galender Zengin, Güven Tazeledi.
Bu Haberi Paylaş!

Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu sonucunda mevcut başkan Fatih Galender Zengin, yeniden aynı göreve seçildi.

Bir otelde gerçekleştirilen Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi 7. Olağan Genel Kuruluna tek liste halinde giren Fatih Galender Zengin, tüm oyları alarak tekrar başkan seçildi.

Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi 7. Olağan Kongresine MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri Hüseyin Edis, Tarkan Toper, Davut Haskırış, MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, KAMU SEN’e bağlı sendika başkanları ve davetliler katıldı.

Divan Başkanlığına Kamu Sen Ordu İl Temsilcisi Ömer Okumuş getirilirken, ardından konuşmalara geçildi.

“Mücadeleden vazgeçmedik, geçmeyeceğiz”

Fatih Galender Zengin, “Pandeminin ortaya çıktığı ilk andan itibaren sağlık çalışanlarının temel sorunlarına ve ihtiyaçlarına dikkat çektik. Alanlara çıktık, başvurularda bulunduk, görüşmeler gerçekleştirdik. Kurumlarda sağlık çalışanları ile hep beraber olduk. Çözüm aradık, çare sunduk. Kısacası çalışanların sesi, nefesi olduk. Tabi ki çözdüğümüz meseleler oldu, ilerleme kaydettiğimiz süreçler yaşandı. Israrla dile getirmemize rağmen temel taleplerden görmezden gelinenler oldu. Fakat biz hiçbir zaman mücadeleden geri durmadık durmayacağız. Çünkü “Mücadele edenler her zaman kazanamaz ama kazananlar hep mücadele edenlerdir” sözünü kendimize şiar edindik, asla mücadeleden vazgeçmedik. Bugün seçimlerimizi yapacağız. Yarın ise tek bir işimiz var o da çalışmak. Hiç durmadan duraksamadan çalışacağız, yorulmak kelimesini lugatımızdan çıkaracağız.” dedi.

‘Türk Sağlık-Sen olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının hakkı ve hukuk için mücadelesini hız kesmeden sürdüreceğiz’ diyen Zengin, sözlerini şöyle noktaladı; “Çalışanın gür sesi olarak her zaman ve şartta gerekeni yapmaya, hakkı savunmaya, mağduriyetleri sonlandırmaya devam edeceğiz.”

Kongrede yeniden başkan seçilen Fatih Galender Zengin’in yönetiminde şu isimler var: Kamil Sevindik, Mahir Çetin, Zeki Arslan, Azmi Yılmaz, Aşkın Çelebi ve Engin Türk.

Denetleme Kuruluna Bülent Çilesiz, Aykut Gözlemeci, Onur Balcı seçildi.

Disiplin Kurulu ise Mustafa Günalp, Raşit Uzun, Ergük Kocakoç’tan oluştu.

Üst Kurul Delegeleri ise şu şekilde: Fatih Galender Zengin, Kamil Sevindik, Azmi YIlmaz.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ