• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Yerel Medya Temsilcileri Rize’de Buluştu

Yerel Medya Temsilcileri Rize’de Buluştu

Türkiye’nin 7 bölgesinden Rize`ye gelen Yerel Medya Temsilcileri bölgeye hayran kaldı. Rize’de 3 gün boyunca dört mevsimi yaşayan yerel medya temsilcileri kayda aldıkları fotoğraf ve görüntüler ile kaleme aldıkları yazılarıyla ilin tanıtımına büyük katkı sağladı. Rize Gençlik Spor Kültür Turizm ve Tanıtım Derneği (RİGENDER) ile Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve Kültür ve […]

Türkiye’nin 7 bölgesinden Rize`ye gelen Yerel Medya Temsilcileri bölgeye hayran kaldı. Rize’de 3 gün boyunca dört mevsimi yaşayan yerel medya temsilcileri kayda aldıkları fotoğraf ve görüntüler ile kaleme aldıkları yazılarıyla ilin tanıtımına büyük katkı sağladı.
Rize Gençlik Spor Kültür Turizm ve Tanıtım Derneği (RİGENDER) ile Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla ‘81 İlin Yerel Medyası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Memleketi Rize’de Buluşuyor’ etkinliği üç gün sürdü.

Rize’yi gezen ve özgün yemeklerini tadan konuk gazeteciler onuruna Rize Öğretmen Evinde Yerel Medya Resepsiyonu yapıldı. Resepsiyona AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayatı Yazıcı, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, RTEÜ Rektörü Hüseyin Karaman, İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, Jandarma Alay Komutanı Albay Semih Coşkun, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Alim, Kültür ve Turizm İl Müdürü İsmail Hocaoğlu, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Feridun Fazıl Özsoy, Bölge Federasyon Başkanları ile Gazeteciler Dernek başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bayrak, Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Feridun Fazıl Özsoy söz alarak organizasyonun yapılması ve faydaları hakkında bilgiler verdiler. Ardından konuşan AK Parti Rize
Milletvekili Hasan Karal, Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayatı Yazıcı misafirlere hoş geldin konuşması yaptı.
Çamlıhemşin Fırtına Vadisi, Ayder, İkizdere, Uzundere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ve ana ocağı Güneysu başta olmak üzere çeşitli yer ve işletmeleri ziyaret eden gazetecilere Aytül Turan, Dilek Kansız ve Nuray Balcı bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır