• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Vali Yavuz, Korgan İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Vali Yavuz, Korgan İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Korgan Kaymakamı Faruk Doğru ile Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz’ı ziyaret etti. Vali Seddar Yavuz, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz gecesi 4. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda savaş uçaklarının kalkışını engellemeye çalışırken darbeci askerler tarafından kafasından vurularak şehit edilen Emrah Sapa’nın Korgan’ın Sarıalıç […]

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Korgan Kaymakamı Faruk Doğru ile Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz’ı ziyaret etti.
Vali Seddar Yavuz, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz gecesi 4. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda savaş uçaklarının kalkışını engellemeye çalışırken darbeci askerler tarafından kafasından vurularak şehit edilen Emrah Sapa’nın Korgan’ın Sarıalıç mahallesinde bulunan kabrini ve Babaannesi Emine Sapa’yı ziyaret ettikten sonra Korgan Kaymakamlığı ile Korgan Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu.
İlk olarak Korgan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, burada Kaymakam Faruk Doğru, İlçe Jandarma Komutan Üsteğmen Ali Yıldız, İlçe Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Kufacı ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.
Vali Yavuz, Kaymakam Faruk Doğru’dan ilçenin genel durumu ile ilgili bilgi aldı. Kaymakam Doğru, ilçenin tarihçesi, coğrafi durumu, nüfus, idari-sosyal durum, eğitim-öğretim, kültür, sosyal ve kültürel faaliyetler, hayvancılık, ulaşım-haberleşme-alt yapı durumu, güvenlik-asayiş, sosyal yatırımlar, devam eden yatırımlar, yapılması gereken yatırımlar ve sorunlarla ilgili bilgi verdi.
Kaymakam Faruk Doğru’ya teşekkür eden Vali Seddar yavuz, daha sonra Korgan Belediye Başkanlığına geçerek, Başkan Tuncay Kiraz’dan belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
“İlçeleri yakından tanımak ve hizmetleri yerinde görmek amacıyla önümüzdeki haftalarda ilçe ziyaretlerinde bulunacağız” diyen Vali Seddar Yavuz, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında, şehit Emrah Sapa’nın kabrini ziyaret etmek amacıyla Korgan’a geldiğini bu kapsamda da Kaymakamlık ile Belediye Başkanlığına ziyaretlerde bulunduğunu ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır