Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Vali Yavuz, Fatsalı Gazetecilerle Kahvaltı Programında Biraraya Geldi

Vali Yavuz, Fatsalı Gazetecilerle Kahvaltı Programında Biraraya Geldi
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 04 Mart 2018
  • Vali Yavuz, Fatsalı Gazetecilerle Kahvaltı Programında Biraraya Geldi için yorumlar kapalı
  • 307 KEZ OKUNDU

Vali Yavuz, Fatsalı Gazetecilerle Kahvaltı Programında Biraraya Geldi

Vali Seddar Yavuz, Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından Fatsa ilçesinde organize edilen kahvaltı programında, Fatsalı gazetecilerle bir araya geldi.

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde gerçekleşen kahvaltı programına, Vali Seddar Yavuz’un yanısıra Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Murat Yürekli, Ordu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Vedat Öz, Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, Fatsa Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Ergün, OGC yönetim kurulu üyeleri ve Fatsa ilçesinde görev yapan basın mensupları katıldı.

Kahvaltı programının başlangıcında bir konuşma yapan Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, “Ordu Gazeteciler Cemiyeti olarak, ‘Ordu Valimizi Ordu Basınıyla Buluşturuyoruz’ etkinliğimiz kapsamında, ilkini Altınordu ilçemizde, ikincisini Ünye ilçemizde yaptığımız kahvaltı programımızın üçüncüsünü de bugün Fatsa ilçesinde gerçekleştiriyoruz. Bu kahvaltı programı ile Sayın Valimizle bir araya gelip, hasbihalde bulunmayı, dertleşmeyi amaçladık. Bizlere bu ortamın hazırlanmasında katkı sağlayan Fatsa belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Bu Şehirde Birlikte Çalışıyoruz”

“Sizlerle aynı sofra etrafında buluşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” diyerek, konuşmasına başlayan Vali Seddar Yavuz, “Sizleri, yaptığınız meslek ve iş vesilesi ile önemsiyorum. Ordu’muzun büyümesi, kalkınması, gelişmesi ve halkımızın doğru ve tarafsız habere ulaşmasındaki gayretleriniz vesilesi ile bir kez daha takdir ve teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Bu davete vesile olan çok kıymetli Ordu Gazeteciler Cemiyeti başkanına, Fatsa’mızın kıymetli kaymakamı ve belediye başkanına ve sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Sizlerle her fırsatta buluşmayı da büyük bir memnuniyetle kabul ediyorum. Çünkü, bu şehirde birlikte çalışıyoruz. Çok yakın mesai arkadaşı olduğumuzu düşünüyorum. Her türlü faaliyetimizi, hizmetlerimizi, projelerimizi takip ediyor ve bunu kamuoyuyla paylaşıyorsunuz. O nedenle de Ordu’da göreve başladığım günden itibaren, olabildiğince açık, şeffaf bir şekilde görüş ve düşüncelerini örtmeden, zihninin arkasında başka hesabı olmadan, ne düşünüyorsam onu net bir şekilde sizinle paylaşıyorum. Bunun çok daha doğru bir yöntem olduğunu da düşünüyorum. O yüzden de şu anda çok şükür ki, halkımızla her geçen gün biraz daha bağlarımızın güçlendiğini görüyorum. Ümit ediyorum ki, önümüzdeki süreçte bu bağ biraz daha güçlenir” diye konuştu.

Vali Seddar Yavuz, düzenlenen kahvaltı programında, Fatsalı gazetecilerin, Fatsa ilçesindeki yatırımlar, planlanan projeler, sorunlar ve ihtiyaçlara ilişkin sorularını da yanıtladı.

Bir süre Fatsalı basın mensuplarıyla sohbette bulunan Vali Seddar Yavuz, kahvaltı programının anısına Fatsalı gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Ordu’ya döndü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: