• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Vali Balkanlıoğlu, Arı Yetiştiricileri Birliğini Ziyaret Etti

Vali Balkanlıoğlu, Arı Yetiştiricileri Birliğini Ziyaret Etti

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği yönetimine iade-i  ziyarette bulundu. Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Akın Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu, Birliğin faaliyetleri ile ilgili  bilgi alarak, yeni yönetime başarı dileğinde bulundu. Bal üretiminin fındıktan sonra Ordu’nun en önemli gelir kaynağı olduğunu  söyleyen Vali Balkanlıoğlu, “Ordu arıcılıkta söz sahibi bir il. Valilik olarak […]

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği yönetimine iade-i  ziyarette bulundu.
Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Akın Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu, Birliğin faaliyetleri ile ilgili  bilgi alarak, yeni yönetime başarı dileğinde bulundu.
Bal üretiminin fındıktan sonra Ordu’nun en önemli gelir kaynağı olduğunu  söyleyen Vali Balkanlıoğlu, “Ordu arıcılıkta söz sahibi bir il. Valilik olarak arıcılarımızın her zaman yanındayız” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Akın Çiftçi, “Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nun nazik  ziyaretleri bizleri son derece mutlu  etmiştir. 27 Aralık 2016 tarihinde Arıcılar Birliği Başkanlığı görevine seçildim. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Sayın Valimizin gösterdiği yakın ilgi ve desteğe çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Vali Balkanlıoğlu, ziyarette arıcılarla bir süre sohbet ederek, karşılaştıkları sorunları da dinledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır