• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Ordu’dan Suriye’ye Un Yardım Kampanyası Başlatıldı

Ordu’dan Suriye’ye Un Yardım Kampanyası Başlatıldı

Ordu Valiliği Sosyal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Suriye’nin El-Bab bölgesindeki savaş mağdurlarına un yardımı yapılacak. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sürdürülen Fırat Kalkanı operasyonu kapsamında teröristlerden temizlenen Suriye’nin El Bab bölgesindeki savaş mağduru tüm ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Ordu il genelinde ayni olarak un yardımı kampanyası başlatıldı. Yardım kampanyası ile ilgili koordinasyonun Ordu […]

Ordu Valiliği Sosyal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Suriye’nin El-Bab bölgesindeki savaş mağdurlarına un yardımı yapılacak.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sürdürülen Fırat Kalkanı operasyonu kapsamında teröristlerden temizlenen Suriye’nin El Bab bölgesindeki savaş mağduru tüm ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Ordu il genelinde ayni olarak un yardımı kampanyası başlatıldı.

Yardım kampanyası ile ilgili koordinasyonun Ordu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından sağlanacağını belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Suriye’de büyük bir insanlık dramı yaşanıyor. Aynı dine mensup olduğumuz, akrabalık bağlarımızın çok güçlü olduğu kardeşlerimiz oralarda çok zor durumdalar. Savaş mağduru yardıma muhtaç insanlar için yürütülmekte olan un yardımı kampanyasına gerekli desteğin verilmesini bekliyoruz. Yardımsever, hayırsever Ordulu kardeşlerimize şimdiden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ordu Valiliği Sosyal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen un yardımı kampanyasına destek vermek isteyenler 14 Mart 2017 tarihine kadar 0 452 666 00 95 ya da 0 452 223 14 44 (1027) telefonu arayarak bilgi alabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır