• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Ordu Üniversitesi BAGEP 2017 Ödülüne Layık Görüldü

Ordu Üniversitesi BAGEP 2017 Ödülüne Layık Görüldü

Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Kuralay, “Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Programı (BAGEP) 2017” ödül töreninde kimya alanında BAGEP 2017 ödülüne layık görüldü. Kuralay’a ödülünü Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç takdim etti. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda düzenlenen ödül törenine farklı üniversitelerden çok sayıda bilim […]

Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Kuralay, “Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Programı (BAGEP) 2017” ödül töreninde kimya alanında BAGEP 2017 ödülüne layık görüldü. Kuralay’a ödülünü Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç takdim etti.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda düzenlenen ödül törenine farklı üniversitelerden çok sayıda bilim insanı katıldı. 2013 yılından beri üstün başarılı genç bilim insanlarını ödüllendirmek, desteklemek, bilimde önde gelen genç bilim insanlarının tanınmalarını ve birbirlerinin araştırmalarından haberdar olmalarını sağlamak amacıyla verilen “Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanı 2017 ödülü alan farkı gözetmeksizin, her yıl belli sayıda öğretim üyesine verilmektedir. BAGEP ödülü iki yıllık araştırma desteği ve bir ödül sertifikasından oluşmaktadır ve aynı kişiye iki kez verilmemektedir. Program bilimin her alanından, 40 yaşını geçmemiş doktoralı veya tıpta uzmanlığını almış bilim insanlarına açıktır.

Doç. Dr. Filiz Kuralay’a ödülünü takdim eden Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Üniversitemizin bilim dünyasında bir adım daha öne çıkmasında önemli bir role sahip olan bu başarı, bizleri gururlandırırken bilimsel çalışmalar yürüten genç araştırmacılarımıza da örnek teşkil etmelidir. Üniversitemiz akademik personeli Doç. Dr. Filiz Kuralay’ı başarısından dolayı tebrik ediyor, bilime katkı sağlayacağı yeni çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır