• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Başkan Enver Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Genel Sekreter Bülent Civelek, OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, Meclis Üyeleri ve ilgili Daire Başkanları katıldı. ULUSLARARASI TARIM BİRLİĞİ GENEL KURULUNA 3 MECLİS ÜYESİ İhtisas komisyonlarından gelen […]

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Başkan Enver Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Genel Sekreter Bülent Civelek, OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, Meclis Üyeleri ve ilgili Daire Başkanları katıldı.

ULUSLARARASI TARIM BİRLİĞİ GENEL KURULUNA 3 MECLİS ÜYESİ

İhtisas komisyonlarından gelen raporlar ile dairelerinden gelen tekliflerin görüşüldüğü Meclis toplantısında, Uluslararası Tarım Şehirleri Birliğinin birlik genel kurulunda görev yapmak üzere Meclis üyelerinden 2 asil ve 1 yedek üye belirlendi. Buna göre Mustafa Başaran ve Vakıf Güley’in asıl ve Mehmet Dalgıç’ın yedek üye olarak kurulda yer almasına karar verildi.

AKKUŞ’TA 21 BİNANIN DIŞ CEPHESİ GİYDİRİLECEK

Öte yandan kent meydanı yapım çalışmalarının başladığı Akkuş ilçesinde, 21 binanın dış cephe giydirmesinin yapılması Meclis’te kabul edildi. Başkan Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde başlayan, Fatsa ve Ünye ilçelerinde de uygulanan dış cephe giydirme projesinin %50’sini Büyükşehir Belediyesinin, %50’sini ise bina sahiplerinin karşılayacağını ve her yerde projenin aynı şekilde hayata geçirileceğini söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, bir sonraki toplantısını 10 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 14.00’te Aybastı ilçesinde gerçekleştirecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır