Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Op. Dr. Aksoy, Hastalarımızın Mutlu Olması Bizleri de Mutlu Ediyor

Op. Dr. Aksoy, Hastalarımızın Mutlu Olması Bizleri de Mutlu Ediyor
  • GENEL / SAGLIK
  • 23 Mart 2018
  • Op. Dr. Aksoy, Hastalarımızın Mutlu Olması Bizleri de Mutlu Ediyor için yorumlar kapalı
  • 275 KEZ OKUNDU

Medical Park Ordu Hastanesi Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkan Aksoy tarafından gerçekleştirilen Obezite Ameliyatı ile aynı aileden 3 kişi hayatlarına yeni bir sayfa açtı.

Ordu’da yaşayan 55 yaşındaki Cemal Kurşun, 27 yaşındaki Tuğba Nur Kurşun Çiçek ve 30 yaşındaki Uğur Çiçek aşırı kilo şikayeti ile Medical Park Ordu Hastanesi Obezite ve Metabolik Cerrahı Op. Dr. Erkan Aksoy’a başvurdular.

Yapılan testler sonrasında ameliyat olmasında herhangi bir engel görülmeyen ve Op. Dr. Erkan Aksoy tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar sonrasında Cemal Kurşun 2 ay içerisinde 137 kilodan 110 kiloya, kızı Tuğba Nur Kurşun Çiçek 1 ayda 101 kilodan 87 kiloya ve damadı Uğur Çiçek 6 ayda 173 kilodan 133 kiloya düştü.

“YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYİZ”

Op. Dr. Erkan Aksoy’a minnet borçlu olduklarını kaydeden Cemal Kurşun, kısa bir sürede 27 kilo verdiğini ve kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini söyledi.

Kurşun, yaptığı konuşmada, “Emekli olduktan sonra 137 kiloya kadar çıkmıştım. Yürümekte zorlanıyor, nefes alamıyor, hareket edemiyordum. Bu durum hayatımı oldukça kötü etkiliyordu. Günlük işlerimi yapmakta zorlanıyordum. Ameliyat sonrası yeniden doğmuş gibiyim. Şu anda diyetime ve sporuma çok dikkat ediyorum, çok şükür ki 110 kiloya kadar düştüm. Kilom daha da inmeye devam edecek. Medical Park Ordu Hastanesi’nde ameliyatımı gerçekleştiren doktorum Erkan Aksoy ve ekibinden çok memnunum, bana sağlıklı ve yepyeni bir hayat verdiler. Bu sebeple de kızımın ve damadımın ameliyatlarını da ona yaptırdım, ilgi ve alakalarından dolayı herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“HASTALARIMIZIN MUTLU OLMASI BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR”

Op. Dr. Erkan Aksoy, Medical Park Ordu Hastanesi’nde Obezite ameliyatlarının başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtirken, Kurşun ailesi ile birlikte tüm hastane ekibi olarak aynı mutluluğu yaşadıklarını ifade etti.

Aşırı kilonun çağın en önemli hastalığı olduğuna vurgu yapan Op. Dr. Aksoy, “Obezite, yaşam kalitesini ve süresini önemli derecede etkilemektedir. Obezitenin cerrahi tedavisi günümüzde artan sıklıkta uygulanmaktadır. Bu sayede hastalarda, kilo kaybının yanı sıra obeziteye bağlı diyabet, hipertansiyon gibi önemli sağlık sorunlarında ciddi düzelmeler görülmekte, kişinin yaşam konforu son derece yükselmektedir.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: