• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
MHP İl Yönetiminden Başkan Yılmaz’a İade-i Ziyaret

MHP İl Yönetiminden Başkan Yılmaz’a İade-i Ziyaret

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, MHP Ordu İl Teşkilatını makamında ağırladı. 21. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Altınordu İlçe Başkanı Osman Sıldır ve İl Sekreteri Metin Kılıçarslan’a yaptıkları iade-i ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Enver Yılmaz, bu nezaket sürecinin bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulundu. […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, MHP Ordu İl Teşkilatını makamında ağırladı. 21. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Altınordu İlçe Başkanı Osman Sıldır ve İl Sekreteri Metin Kılıçarslan’a yaptıkları iade-i ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Enver Yılmaz, bu nezaket sürecinin bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulundu.

BAŞKAN YILMAZ, “TEMEL SORUNLARDA ORTAK İRADE SERGİLEYECEĞİMİZİ UMUYORUM”

Başkan Yılmaz, “MHP İl Teşkilatımıza, yapmış oldukları ziyaret nedeniyle teşekkür ediyorum. Olması gereken, işin ruhuna ve doğallığına uyan bu nezaket sürecini bundan sonra da devam ettirebilmektir. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, il teşkilatımızla birlikte MHP İl Başkanlığına bulunduğumuz ziyarette kendilerinden ziyadesiyle memnun kalmıştım. Bundan sonraki süreçte, Ordu ilimizin temel sorunlarında ittifak hâlinde ve fikir birlikteliğinde hareket etme hususunda ortak irade sergileyebileceğimizi umut ediyorum. Bu çerçevede İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, İlçe Teşkilatına ve Sayın Milletvekilimize özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

MHP ESKİ MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT, “TÜRKİYE’NİN BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACI VAR”

21. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise seçim dönemlerinde siyasetin gereği olarak birçok söylemin yapıldığını hatırlatarak, “Kin, garaz ve intikam duygusunun süreklilik arz etmesi, ne Müslümanlığa ne de Türk’ün töresine yakışır. Sayın Başkanımız Enver Yılmaz, bugün Ordumuzun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak hizmet vermektedir. Siyasi mücadelemizin saklı kalması kaydıyla biz, Ordu ilimize ve ülkemize yapılan her güzel işin yanında olduğumuzu Genel Başkanımızla birlikte dile getirdik. Türkiye’nin bugün de birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. İlimize sunmuş olduğu katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MHP İL BAŞKANI YILMAZ, “ORDU’DA BİRLİK VE BERABERLİĞİ YAYMAYI AMAÇLIYORUZ”

Ordu’yu birlikte yönetmeye talip olan siyasi partilerin temsilcileri olarak, herhangi bir siyasi çekişme içinde değil, Ordu’da birlik ve beraberliği il bazında yaymayı amaçlayan bir siyasi oluşum olduklarını ifade eden MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz, Ordululara verdiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı tebrik etti.

MHP Altınordu İlçe Başkanı Osman Sıldır ise kendilerini ağırlayan Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır