Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Meclis Tatilde, Metin Gündoğdu Sahada

Meclis Tatilde, Metin Gündoğdu Sahada
  • GENEL / SİYASET
  • 07 Ağustos 2017
  • Meclis Tatilde, Metin Gündoğdu Sahada için yorumlar kapalı
  • 239 KEZ OKUNDU

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yasama ve denetim faaliyetlerine 1 Ekim 2017 tarihine kadar ara vermesiyle, soluğu Ordu’da alan AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, ilçeleri ziyaret ediyor. Gündoğdu, Altınordu, Kabadüz, Çaybaşı, Çamaş, Perşembe, Gülyalı ve Mesudiye’de ilçe sakinleri ile bir araya geldi.

Yoğun gündemle çalışan TBMM Genel Kurulunun yasama yılı arası vermesiyle Ordu’ya gelen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu her gün farklı bir ilçeyi ziyaret ederek Ordulular ile buluşuyor.

Gündoğdu İlçe İlçe Geziyor

Çamaş ilçesinde 13.’sü düzenlenen Gelinkaya Festivaline katılan Metin Gündoğdu, Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık’ın oğlu Nurullah ve eşi Selma’nın nikahlarına şahitlik etti ve Kabadüz’de 16. Geleneksel Çambaşı Yaylası Şenliklerinde ilçe sakinleri ile buluştu. Altınordu İlçesinde devam eden alt yapı çalışmalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile inceleyen Milletvekili Metin Gündoğdu, ilçe esnaflarını da ziyaret etti. Ordu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şevket Metin Kara ile bir araya gelerek akademik ve idari çalışmalar hakkında bilgi alan Gündoğdu, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Metin Gündoğdu, Erenli Mahallesini de ziyaret ederek bölge esnafı ile buluştu.

Esnafları Ziyaret Etti

Ziyaretlerine Perşembe İlçesinde devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, partisinin ilçe bakanlığında, İlçe Başkanı Ülkü Kumral ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısına katıldı. İlçe esnaflarını da ziyaret eden Gündoğdu, gümüş üretimi yapan Metin Aydın, TPM Asansör İşletmecileri Metin ve Erol Batuk kardeşler, Başaran Kardeşler Gemi Sanayii İşletmecisi Muammer Kaya ve şirket çalışanlarıyla bir araya geldi.

Sanayi Sitesi İçin Talimat

Perşembe ilçesine yapılacak olan yeni sanayi sitesinin arsasında devam eden çalışmaları da inceleyen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, çalışmaların hızlanması için ilgili birimlerle görüştü. Perşembe Kışlaönü Balıkçı Barınağı çalışanlarını da ziyaret eden Metin Gündoğdu, Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar ile de bir araya geldi. AK Parti Ordu İl Başkanlığında, Ordulular ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyen Milletvekili Metin Gündoğdu, akşam saatlerinde Yelda ve Samet Tekneci çiftinin nikah akitlerine şahitlik etti.

Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen, İl Başkan Yardımcıları Halil Öz, Sedat Cesur, Yüksel Aydın, İlçe Başkanı İlyas Yılmaz ve teşkilat mensupları ile düzenlenen istişare toplantısına katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, bu toplantının ardından Ordu il defterdarı Kemalettin Işık’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerine Mesudiye ile devam eden Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ilışar Mahallesinde düzenlenen Köykent şenliğine katılarak, Mesudiyeliler ile buluştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: