• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Karşıyaka’da Değişim ve Dönüşüm Devam Ediyor

Karşıyaka’da Değişim ve Dönüşüm Devam Ediyor

Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan 3 nizami futbol sahası ve 4 bin 500 kişilik tribünün yapımı için çalışmalar başladı. Projenin tüm Ordululara hayırlı olmasını temenni eden Başkan Enver Yılmaz, Tenis Kort Projesi’yle 120 dönümlük alanın bölgenin en güzel spor kompleksi hâline getirileceğini söyledi. BAŞKAN YILMAZ, “120 DÖNÜMLÜK ALAN, BÖLGENİN EN GÜZEL SPOR KOMPLEKSİ […]

Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan 3 nizami futbol sahası ve 4 bin 500 kişilik tribünün yapımı için çalışmalar başladı.
Projenin tüm Ordululara hayırlı olmasını temenni eden Başkan Enver Yılmaz, Tenis Kort Projesi’yle 120 dönümlük alanın bölgenin en güzel spor kompleksi hâline getirileceğini söyledi.
BAŞKAN YILMAZ, “120 DÖNÜMLÜK ALAN, BÖLGENİN EN GÜZEL SPOR KOMPLEKSİ HÂLİNE GELECEK”
Durugöl Mahallesi’nde amatör spor kulüplerine ait sahaların bulunduğu alana yapılacak yeni şehir stadıyla birlikte, amatör kulüpler için yapılacak 3 adet nizami futbol sahası ve 4 bin 500 kişilik tribünün yapım çalışmalarına başlandı. Projenin tenis kortun hemen yanındaki alana inşa edileceğini hatırlatan Başkan Enver Yılmaz, “Tenis Kort Projemizle 120 dönümlük alan, bölgenin en güzel spor kompleksi hâline gelecek. Buradaki tesisler, tenis spor dalı ile amatör spor kulüplerinin gelişimine önemli katkı sunacak” dedi.
“TESİSLER SPOR KULÜPLERİNİN TÜM İHTİYACINA CEVAP VERECEK”
Başkan Yılmaz, “Yapılacak çalışmaların ardından, amatör spor kulüplerine 2 adet 72 x 113 m ölçülerinde sentetik, 1 adet 72 x 113 m doğal çim futbol sahası olmak üzere toplam 3 nizami futbol sahası, 4 bin 500 kişilik tribün ve amatör spor kulüplerinin tüm ihtiyacına cevap verecek nitelikte bir sosyal tesis hayata geçirilecek. Projede yer alan 1 adet sentetik ve 1 adet doğal çim saha Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 1 adet sentetik saha ise Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulacak” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır