• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Karadenizli Çocuklar Ordu’da Basketbol Şöleninde Buluştu

Karadenizli Çocuklar Ordu’da Basketbol Şöleninde Buluştu

Altınordu Belediyesi tarafından 6 ilden birçok takımın katılımı ile düzenlenen “1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni” Karadenizli minik basketbolcuları bir araya getirdi. Altınordu Belediyesi spora ve sporcuya değer vermeye devam ediyor. Sportif faaliyetler konusunda organizasyonlar düzenleyen Altınordu Belediyesi, ilin tanıtımına katkı sağlarken başarılı sporcuların ise gün yüzüne çıkmasına olanak sağlıyor. Bu kapsamda etkinlikler gerçekleştiren Altınordu Belediyesi, […]

Altınordu Belediyesi tarafından 6 ilden birçok takımın katılımı ile düzenlenen “1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni” Karadenizli minik basketbolcuları bir araya getirdi.

Altınordu Belediyesi spora ve sporcuya değer vermeye devam ediyor. Sportif faaliyetler konusunda organizasyonlar düzenleyen Altınordu Belediyesi, ilin tanıtımına katkı sağlarken başarılı sporcuların ise gün yüzüne çıkmasına olanak sağlıyor. Bu kapsamda etkinlikler gerçekleştiren Altınordu Belediyesi, Ordu Kalkınma Derneği ile işbirliği yaparak Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Erzurum’dan katılan takımlarla “1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni’ni” düzenlendi. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şölene Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, antrenörler, sporcular ve birçok ilden çok sayıda sporsever katıldı.

“Gençler Geleceğe Spor İle Hazırlanıyor”

“1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni” açılış programına katılan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, spora ve sporcuya değer verdiklerini söyledi. Gençlerin geleceğe hazırlanmasında sportif faaliyetlerin önemli olduğunu ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak düzenlediğimiz “1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni” etkinliğini Altınordu’da düzenlemekten dolayı mutluyuz. Belediyemiz kurulalı 3 yıl oldu ve bu süre içerisinde kültürel, sanatsal ve her türlü etkinliğin yanı sıra en önemli gördüğümüz spora da büyük önem veriyoruz. Bu çerçevede spor kulüpleri ile işbirliğimizi her zaman sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bu işbirliğini yaparken evlatlarımızın kötü alışkanlıklardan kurutulabilmesi, zindelik sağlamaları ve bu tür faaliyetlere yönlendirerek kendilerini geleceğe hazırlamalarına katkı sağlıyoruz. Emek veren herkese teşekkür ediyor, sporcularımıza ve teknik ekibe başarılar diliyorum” dedi.

Hava Atışı Başkan Tekintaş’tan

“1. Karadeniz Minikler Basketbol Şöleni” müsabakaları Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın gerçekleştirdiği hava atışı ile start aldı. Gerçekleşen etkinlik kapsamında sporcular düzenlenen şölenin kendilerini mutlu ettiğini dile getirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır