Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Karadeniz Kent Konseyleri Birliğinden İlk Adım

Karadeniz Kent Konseyleri Birliğinden İlk Adım
  • EKONOMİ / GENEL
  • 23 Ocak 2018
  • Karadeniz Kent Konseyleri Birliğinden İlk Adım için yorumlar kapalı
  • 352 KEZ OKUNDU

Karadeniz Kent Konseyleri birliğinin kurulması Ordu Yapılan karadeniz Kent Konseyleri toplantısında kararlaştırılmıştı.
Ordu’daki Toplantıda Karadeniz Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığının Ordu Kent Konseyi tarafından yürütülmesi oy bir birliği belirlendi.

Ordu Kent Konseyi adına Karadeniz Kent Konseyleri Dönem Başkanlığını Doc.Dr.Özgür Enginyurt, Genel Sekreterliğini de Seyfettin Kızıl yürütecek.
İlk olarak Dernekleşme çalışmalarına Başlatan Ordu Kent Konseyimiz, KARADENİZ KENT KONSEYLERİ DERNEĞİNİN tüzük çalışmaları tamamlayarak Derneğinin kurulumunu gerçekleştirmiştir.
Konuyla ilgili açıklama Kent Konseyi Başkanımız Doc.Dr.Özgür Enginyurt ;
“ Bu konu geçtiğimiz dönemde de fikir olarak Ordu Kent Konseyimizin gündemindeydi. Uygun zaman ze zeminin oluşması ve tarafların uygun görüşlerinin alınmasından sonra hayata geçirilmesi için bir adım atılması gerekiyordu. İlk olarak Karadeniz Kent Konseylerimizin tamamını Ordu’ya davet ederek bu konuda ve diğer konuları müzakere etme kararı aldık. Ordu Toplanmamızda bizlere imkan sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız sn. Enver Yılmaz’a hem katkılarından hem de katılımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Bu birliğin kurulması için fikir beyan eden ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Geçmiş dönem Kent Konseyimiz başkanımız Av. Atila Tatar’a ve Genel Sekreterimiz Seyfettin Kızıl’a konseyimiz adına teşekkür ediyorum. Ordu’muza, Karadeniz’imize hayırlı olsun

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: