• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
İş’de Kadınlar Projesi Eğitim Faaliyetleri İçin Son Tarih 15 Mart

İş’de Kadınlar Projesi Eğitim Faaliyetleri İçin Son Tarih 15 Mart

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet ŞAHİN, Ordu Fındığını Çikolatayla buluşturacak olan İŞ’DE KADINLAR PROJESİ için çağrıda bulunarak Eğitim faaliyetlerinde son başvuru tarihinin 15 Mart 2017 olduğunu hatırlattı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı ile sözleşmesi imzalanan ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın Hibe Yararlanıcısı olduğu ve Ordu […]

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet ŞAHİN, Ordu Fındığını Çikolatayla buluşturacak olan İŞ’DE KADINLAR PROJESİ için çağrıda bulunarak Eğitim faaliyetlerinde son başvuru tarihinin 15 Mart 2017 olduğunu hatırlattı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı ile sözleşmesi imzalanan ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın Hibe Yararlanıcısı olduğu ve Ordu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen İŞ’DE KADINLAR PROJESİ kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitim Programı Başvuruları 15 Mart 2017 tarihinde son bulacak.

İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Hibe Programı Kapsamında desteklenen İŞ’DE KADINLAR PROJESİ kapsamında İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği, Girişimcilik Eğitimi, Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri ve Butik Çikolata Eğitim faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Eğitimler Nisan-Mayıs 2017 tarihleri arasında verilmesi planlanmakta olup, başvuruları 15 Şubat 2017 tarihinde başlamış olup, 15 Mart 2017 tarihinde son bulacaktır.

Eğitim faaliyetlerinden 25-50 yaş aralığında bulunan Aktif İş Hayatı Dışında yer alan 60 kişi yararlanabilecek olup, Girişimci adayları veya Fındık ve Çikolata Sektöründe çalışmak isteyen kişiler Ordu Ticaret ve Sanayi Odasınca düzenlenecek eğitim faaliyetlerinden öncelikli olarak yararlanabilecektir.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet ŞAHİN, 15 Mart 2017 tarihinde başvuru tarihi sonra erecek olan İŞ’DE KADINLAR PROJESİ kapsamında verilecek olan Eğitimlerden faydalanmak isteyen kişilerin Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Proje Ofisine müracaat ederek ön başvuruda bulunması gerektiğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır