• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Gündoğdu, Bu Bayram Tüm Dünya Çocuklarının Bayramı

Gündoğdu, Bu Bayram Tüm Dünya Çocuklarının Bayramı

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu TBMM’nin açılışının 97. yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında kardeşlik ve Cumhuriyet vurgusu yapan Metin Gündoğdu 23 Nisan’ın çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıdığını belirtti. Gündoğdu “Cumhuriyetimizin ve devletimizin vazgeçilmez unsuru olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı gün […]

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu TBMM’nin açılışının 97. yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mesajında kardeşlik ve Cumhuriyet vurgusu yapan Metin Gündoğdu 23 Nisan’ın çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıdığını belirtti. Gündoğdu “Cumhuriyetimizin ve devletimizin vazgeçilmez unsuru olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı gün tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Milletin iradesinin tecelli ettiği TBMM’nin açıldığı günün, çocuk bayramı olarak kabul edilmesi, milletimizin ve Mustafa Kemal Atatürk’ün yeni nesillere ne kadar önem verdiğinin ve güvendiğinin önemli bir göstergesidir.” dedi.

Tüm Dünya Çocuklarının Bayramı

Gündoğdu “23 Nisan sadece Türk milletine değil, tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. 23 Nisan Afrikalı, Myanmarlı, Suriyeli, ABD’li, Avrupalı çocukların bayramıdır. Yani bir kardeşlik bayramıdır. Bugün coşkumuzu, ekmeğimizi, evimizi, sevincimizi dünya çocuklarıyla paylaştığımız özel bir gündür. Nerede yaşıyor olursa olsunlar, tüm dünya çocuklarının savaştan, yoksulluktan, baskıdan ve kargaşa ortamından uzak bir şekilde yaşamalarını Allah’tan niyaz ediyoruz. Her gibi bembeyaz olan tüm dünya çocuklarının 23 Nisan’ını kutlar, ulusal egemenliğimizin kalesi TBMM’ye nice gururlu seneler dilerim.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır