Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Gülyalı’da Başkan İlyas Yılmaz Güven Tazeledi

Gülyalı’da Başkan İlyas Yılmaz Güven Tazeledi
  • GENEL / SİYASET
  • 21 Şubat 2018
  • Gülyalı’da Başkan İlyas Yılmaz Güven Tazeledi için yorumlar kapalı
  • 279 KEZ OKUNDU

AK Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 6.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekillerimiz Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve çok sayıda Gülyalı’lı katıldı.
Kongre Divan Başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, Divan Başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Yüksel Aydın, Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan yardımcısı İl Sekreteri Bilal Azaklı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Necibe Karaman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Yılmaz yaptı.
İlçe başkanı ilyas yılmaz kongre açış konuşmasında , 14 kasım 2014 tarihinde ilçemize yakışır bir şekilde 5.olağan kongremizi yine burada bugün olduğu gibi gülyalı’lı hemşehrilerimizin yoğun ilgisi altında gerçekleştirildiğini ifade etti.
Başkan yılmaz, konuşmasını kısa tutacağını söyleyerek sizleri yormamak adına konuşmamı kısa tutmak istiyorum, bizler gülyalı teşkilatı olarak, daha önceki arkadaşlarımızdan devraldığımız hizmet bayrağını layık olduğu şekilde daha yükseğe taşıma gayreti içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz dedi.
Başkan yılmaz, yüklenmiş olduğumuz bu sorumluluğun ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Edindiğimiz tecrübeler ışığında, bugünkü kongremizin yeni hedeflere yelken açmayı sağlayacak bir buluşma olmasını ümit ediyorum. Bizler, milleti için çalışan, milleti için düşünen, milleti kendisine efendi, kendisini milletine hizmetkâr yapan bir anlayışın mensuplarıyız ifadesini kullandı.
Hiçbir Başarı Tesadüfi Olmadığı Gibi, Ak Parti’nin Başarısı Da Asla Tesadüfi Değildir
İlçe başkanı yılmaz, bugün itibarıyla baktığımızda, partimizin gerek ülkemiz, gerekse dünya çapında geldiği konum hepimizi gururlandırmaktadır. Hepimiz farkındayız ki, hiçbir başarı tesadüfi olmadığı gibi, ak parti’nin başarısı da asla tesadüfi değildir. Ak parti, genel başkanımız cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan liderliğinde bugüne kadar türk siyasi tarihinde hiçbir partinin sahip olamadığı bir vizyonu yakalamıştır dedi.
Ak Parti Hiçbir Siyasi Partinin Hayal Dahi Edemeyeceği İcraatları Gerçekleştirmiştir
Başkan yılmaz, gülyalı ilçemizde büyük değişim ve dönüşümü yakalamış, köy görünümlü gülyalı ilçemiz gerçek kimliğine kavuşmuştur diyerek. Ben sizlere burada uzun uzun yaptığımızı anlatacak değilim , hizmetlerimizi belediye başkanımız , büyükşehir belediye başkanımız sayın enver yılmaz bey ve milletvekillerimiz mutlaka sizlere aktaracaktır. Üstüne basa basa şunu ifade etmek isterim ki , Ak Parti Hiçbir Siyasi Partinin Hayal Dahi Edemeyeceği İcraatları Gerçekleştirmiştir Dedi.
Başkan yılmaz bugün gerçekleştirdiğimiz kongremiz , gülyalı teşkilatımızın ilk önce 2019 yerel seçimleri ve ardından yapılacak genel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimi için yeniden millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşümüzün, şahlanışının başlangıcı olacaktır ifadesini kullandı.
Başkan yılmaz kendisine desterk verenlere teşekkür ederken , gülyalı’da çalışmalarımızın her aşamasında bizlere büyük destek veren, kendisinden çok şey öğrendiğim ve öğrenmeye devam edeceğim il başkanımız sn. Av.uğur çelenk’e , büyükşehir belediye başkanımız sn.enver yılmaz beye, milletvekillerimiz, sn.ergun taşçı beye, sn.metin gündoğdu beye, sn.oktay çanak beye , kültür ve turizim bakanımız sn.prof.dr. Numan kurtulmuş beye can-ı gönülden teşekkür ediyor 6. Olağan kongremize katılarak bizleri onurlandırdığınız için her birinize şükranlarımı arzediyor, kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum temennisinde bulundu
81 oy alarak güven tazeleyen ilçe başkanı İlyas Yılmaz’ın listesi şu isimlerden oluştu
İlçe başkanı: İlyas Yılmaz, Mehmet Özata ,Nurettin Aydoğdu,Hasan Çanakçı, İsa Yılmaz ,Uğur Yüce,Hakan Ertaş, Figar Dik,İbrahim Yılmaz, Ümit Yetkin, Mustafa Tepe ,
İl delegeliklerine , İlyas Yılmaz, Talip Şen ,Necibe Karaman,Ulaş Yılmaz,Mehmet Özata,Medet Sipahi, Murat Kılıç ,İsa Yılmaz ,Fevzi Palakçı ,Hasan Çanakçı Seçildirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: