• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Gençlik Haftası Farklı Etkinliklerle Kutlanacak

Gençlik Haftası Farklı Etkinliklerle Kutlanacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik haftası, 15 Mayıs pazartesi günü saat:10:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayacak. Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu yıl gençlik haftasını çok farklı programlarla kutlayacağız diyen İl Müdürü Mustafa Genç” Öncelikle gençleri hem spora teşvik […]

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik haftası, 15 Mayıs pazartesi günü saat:10:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayacak.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu yıl gençlik haftasını çok farklı programlarla kutlayacağız diyen İl Müdürü Mustafa Genç” Öncelikle gençleri hem spora teşvik etmek hem de spor yapan gençlerimizi yarıştırmak amacıyla 24 farklı branşta faaliyet yapmayı planlıyoruz. Özellikle çevre illerin katılımıyla atletizm, güreş, tekvando, boks, masa tenisi, bisiklet yarışı ve satranç gibi farklı branşlarda yarışmalar yapmayı düşünüyoruz. Bu faaliyetlerin tamamını da farklı İlçelerimizde yapmayı arzuluyoruz. Bütün ilçelerimizde spor faaliyeti olsun derdindeyiz. Gençlik haftası münasebetiyle gençlerimize yönelik gerek sahilde olsun gerekse gençlik merkezimizde olsun sosyal ve kültürel yönde etkinlikler de yapmayı planlıyoruz. Dopdolu bir gençlik haftası Ordu’muzu bekliyor. Bütün gençlerimizin bu etkinliklerimize katılımlarını bekliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır