• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi OTSO’da Sergiye Çıktı

Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi OTSO’da Sergiye Çıktı

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen, “ Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi” Ordu Ticaret ve Sanayi Odasında ilgililere sunuldu. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Hazır Giyim Sektöründe Kadınlara yönelik Eğitim ve Girişimcilik Hareketi Operasyonu” kapsamında düzenlenen “Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi” Ordu Ticaret ve Sanayi […]

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen, “ Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi” Ordu Ticaret ve Sanayi Odasında ilgililere sunuldu.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Hazır Giyim Sektöründe Kadınlara yönelik Eğitim ve Girişimcilik Hareketi Operasyonu” kapsamında düzenlenen “Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi” Ordu Ticaret ve Sanayi Odası fuaye salonunda düzenlenen programla açıldı.

“Hazır Giyim Sektöründe Kadınlara yönelik Eğitim ve Girişimcilik Hareketi Operasyonu” tarafından düzenlenen sergiye çok sayıda davetli katılırken, açılış kurdelesini sergide ev sahipliği yapan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Ordu Borsa Başkanı Ziver Kahraman, Ordu İş Kur Müdürü İsa Kaymak, kesti.

Açılış konuşmasını yapan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin; “Kadınlarımız bizlerin baş tacıdır, onların değerini, kıymetini en iyi şekilde bilmeliyiz. Bu sergide emeği geçenlere teşekkür eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Son olarak da tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım” diyerek kurdeleyi kesti.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Hazır Giyim Sektöründe Kadınlara yönelik Eğitim ve Girişimcilik Hareketi Operasyonu” kapsamında düzenlenen “Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi” Ordu Ticaret ve Sanayi Odası fuaye salonunda 8 Mart-18 Mart tarihleri arasında sergilenecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır