• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Dr. Aksın Serarslan’ın Zanlısı tutuklandı

Dr. Aksın Serarslan’ın Zanlısı tutuklandı

Ordu’nun Altınordu ilçesinde evinin balkonunda çiçek suladığı sırada Dr. Aksın Serarslan’ın başından vurulduğu olayla ilgili gözaltına alınan Lami Aydın (57), tutuklandı. Ordu Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, Aksın Serarslan’ın ikametinin balkonunda bulunduğu sırada baş kısmından silahla yaralandığı belirtildi. Açıklamada, “Olay yerinde ve çevresinde bahse konu silahın ateşlenebileceği yön ve yer tespiti ile alakalı teknik cihazla çalışmalar yapılmış, […]

Ordu’nun Altınordu ilçesinde evinin balkonunda çiçek suladığı sırada Dr. Aksın Serarslan’ın başından vurulduğu olayla ilgili gözaltına alınan Lami Aydın (57), tutuklandı.

Ordu Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, Aksın Serarslan’ın ikametinin balkonunda bulunduğu sırada baş kısmından silahla yaralandığı belirtildi. Açıklamada, “Olay yerinde ve çevresinde bahse konu silahın ateşlenebileceği yön ve yer tespiti ile alakalı teknik cihazla çalışmalar yapılmış, olay yerine kuş uçuşu yaklaşık 130 metre mesafede bahçe içerisinde 8 adet üzerinde Slug ibareli yeşil renkli boş tüfek kartuşu bulunmuştur. Olayla ilgili yapılan çevre araştırmaları ve PTS kayıtlarının incelenmesi sonucu; olayı gerçekleştirdiği tespit edilen şahsın ikameti ve aracında yapılan aramada 1 adet Walter marka tüfek ve olay yerindeki boş kartuşlarla aynı kalibre, marka ve renkte çok sayıda fişek ele geçirilerek suç unsurlarına el konulmuştur. Şüpheli şahıs gözaltına alınmış, yapılan ilk görüşmede olay yerinde atış talimi yaptığını beyan etmiş olup, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır” denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır