Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Bayan Yavuz, Ordu için Güzel Projeler Üretelim.

Bayan Yavuz, Ordu için Güzel Projeler Üretelim.

Ordu Valisi Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, bayan müdürler ve daire müdürlerinin eşleri ile bir tanışma programı düzenledi.

Daha önce Vali Yardımcıları ve Kaymakam eşleri ile biraraya gelen Selda Yavuz, bugün de tanışma, kaynaşma ve birliktelik oluşturma amacıyla bayan müdürler, Ordu Valiliği birim müdürleri eşleri ile Ordu’da görev yapan kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin eşlerini düzenlediği programda ağırladı.

Selda Yavuz, tanışma programına katılan bayan müdürler, Ordu Valiliği birim müdürleri eşleri ile Ordu’da görev yapan kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin eşlerine teşekkür ederek, ‘Ordu için neler yapabiliriz?’ noktasında herkesin görüş ve düşüncelerini aldı, önerilerini dinledi.

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, “Kapımız sizlere sonuna kadar açık. Ordu Vali Konağı sizlerin ne zaman isterseniz bekleriz. Çünkü, biz bir aileyiz. Elimizden geldiği kadar insanlara yardım etmek istiyorum. Bunu sizlerle birlikte yapalım. Huzurevimiz başta olmak üzere çocuk evleri, sevgi evleri, şehitlerimiz, gazilerimiz, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı sizlerle birlikte ziyaret edelim, onların hayır dualarını alalım ve dertlerine, sıkıntılarına çözüm bulmaya çalışalım istiyorum. Ordu için güzel projeler üretelim, faydalı olalım” diye konuştu.

Bayan müdürler, Ordu Valiliği birim müdürleri eşleri ile Ordu da görev yapan kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin eşleri ise, düzenlenen programın, tanışma, kaynaşma ve birliktelik açısından çok önemli olduğunu ifade ettiler.

Programdan son derece memnun kaldıklarını belirten müdür eşleri, yapılacak tüm projelerde yer alacaklarını ve destek olacaklarını söyleyerek, gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a teşekkür ettiler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: