• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Başkan Yılmaz’dan Gençlere Gezi Sözü

Başkan Yılmaz’dan Gençlere Gezi Sözü

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Gençlerimizle Birlikte Ordu’yuz Projesi kapsamında 52. buluşma gerçekleşti. Başkan Enver Yılmaz, Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9., 10., 11. ve 12. sınıfta öğrenim gören 46 kişilik öğrenci grubuyla bir araya geldi. Ordu’nun plakasının 52 olduğunu ve Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin de 52. buluşmaya denk geldiğini […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Gençlerimizle Birlikte Ordu’yuz Projesi kapsamında 52. buluşma gerçekleşti. Başkan Enver Yılmaz, Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9., 10., 11. ve 12. sınıfta öğrenim gören 46 kişilik öğrenci grubuyla bir araya geldi.

Ordu’nun plakasının 52 olduğunu ve Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin de 52. buluşmaya denk geldiğini söyleyen Başkan Yılmaz öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Kaderinizi çalışarak kendiniz çizebilirsiniz. Başarı ancak çok çalışmakla mümkün, bu yüzden hayatta asla şansa inanmayın” dedi. Başkan Enver Yılmaz, ziyarette kendisinden talepte bulunan öğrencilerin isteklerini yerine getirme sözü verdi.

BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİN

“Ufkunuzu geniş tutun ve güzel meslekler edinmeye şimdiden gayret gösterin” diyen Başkan Yılmaz, “Hayatınızın başındasınız. Hedefinizi büyük tutup, bu doğrultuda çalışma mesainizi artırarak başarıya ulaşmak için gayret edin ve asla şansa inanmayın. Allah size cüz-i iradeyi veriyor. Çalışarak kendi kaderinizi çizmek sizin elinizde. Terör olaylarının yaşanmadığı Ordu’da ve Korgan ilçesinde hayat sürdüğünüz için çok avantajlısınız. Sizleri seviyoruz, ailenize bizlerden selam götürün” diye konuştu.

BAŞKAN YILMAZ’DAN GENÇLERE GEZİ SÖZÜ

Ziyaretlerinde üniversitelere gezi düzenlenmesi yönünde istekte bulunan öğrencilerin talebine kayıtsız kalmayan Başkan Enver Yılmaz, Bursa, İstanbul ve Çanakkale illerini kapsayan 3 günlük gezi programı düzenleme sözü verdi. Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9., 10., 11. ve 12. sınıfta öğrenim gören 46 kişilik öğrenci grubu, gezi program çerçevesinde hem illerdeki üniversiteleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de illerin tarihi yerlerini yakından görme fırsatı elde edecek.

Öğrenciler, proje kapsamında Fatsa Kültür Sarayı Sanat Galerisi, Fatsa Bolaman Kalesi ve Hazinedaroğlu Konağı’nı, teleferikle Boztepe’yi, Ordu Üniversitesi, Ordu-Giresun Havalimanı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’ni ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır